Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    válasz sutszi #112751 üzenetére

    hülyézni barmozni hányévesezni anyuci védjen megezni.

    ez az ami kerek perec a fórum szabályzatba ütközik.

    Ahogy Tika kommunikál pedig nem.

    joga van hogy ne legyen szimpi neki a stílus, de ehhez per szabályok NINCS.

    ergó ne csinálja itt.

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

  • Tikakukac

    titán

    válasz sutszi #112751 üzenetére

    Szóval sem neked sem másnak nincs joga őt elküldeni...

    Jogod van, csak ennek a teljesítésére eszközöd nincs maximum. Óriási diffi :B

    Max a moderátorok rakhatják ki... ha olyasmit tesz...

    Jep, erről írtam fentebb. Elküldés vs. kirakás. Nem 1 szint.

    Hogy nem vagyok könnyű eset az nekem is nyilvánvaló nagyjából mióta az eszemet tudom. Indokolatlanul nullára hülyézni, barmozni, anyukázni, privátban fenyegetőzni stb. nem szoktam, pontosan azért, mert van egy bizonyos értelmiségi szint, amit azért megütöttem már elég korán. Az más kérdés, ha valaki nagyon megtolja a biciklit, akkor már legalább van alap.

    Más:

    Egy láthatóan félig laikus kérdésre...biztos az a jó válasz, hogy 10 éve minden szar? Miközben azért ez max egy erős költői túlzásnak ér fel...különben nem társalognánk itt <10 éves gépek fölött ülve...

    Konkrétan 10 évnél fiatalabb gépek fölött ülve keresem, hogy mi a tökömet vegyek munkára, mert minden szar és ezt úgy hoztam ki, hogy megfogtam a 3 nagy brand azonos kategóriájú gépét és mindet megvettem majd az ezek közül a legkisebbik rosszat tartottam meg :DDD Nincs költői és semmilyen túlzás, az elmúlt 3-4 notimat úgy vettem és szoktam is javasolni mindenkinek, hogy bátran vegye meg mindet, mert a tesztek messze nem tükrözik a használhatóságot mindenkinek. Megfogom, leírom egy táblázatba melyikkel mi a gond és akkor ott az objektív lista, ami alapján azt mondhatom, hogy igenis mindegyik ganédomb max az egyik kevésbé. A kérdésem inkább az: miért érzi valaki úgy, hogy látatlanban is védi ezeket a hulladékokat?

    Másik topik ugyanide futott ki az egyik ágról pofánvágva a szutyok nepperekkel: mi az, hogy ennyi pénzem van és egyik sem jó, hogy merészeled, hogy ilyet írsz? És akkor indul a harc, hogy vajon Lajos12 jobban tudja-e, hogy az 5db akku rögzítő csavarből 3 havi szinten törik le fülestől majd kavarog a gépben zárlatot csinálva, csörögve a kinézett vackában vagy a másik ipari hulladék éppen 3-4 havonta kéri a venticserét sorozatban. A legcukibb szoftveres KO kapitány notikról nem beszélek, ott azért voltak régen is fejvakarások, mostanra elszabadult a pokol és foggal-körömmel védem a 8440-es gépeket amiket bezzeg minden évben konkrétan sivatagi körülmények között használunk nyaranta és nem bírnak megtérdelni. Bezzeg az utódaikból él vagy 3 darab az 50-ből.

    De, mint fentebb írtam teljesen mindegy, hogy ha akár belsős Dell szoftverfejlesztő emailjéből idézek, hogy igen, tudunk a hibáról, valóban mindegyik érintett és csak az a kérdés kinek mekkora mákja van azzal, hogy éppen szív-e mondjuk a dokkolóval vagy épp szerzek 5 szakit 5 különféle területről, akikkel közösen isszuk magunkat halálra a kocsmában afölött sírva, hogy istenem, ha még lenne olyan Bosch motor ami a 20 éves mosogatógépemben simán elkopott, akkor nem vennék kényszerből garantáltan jóval silányabbat, akinek megerősítés kell, mert a fórumot csak arra használja, hogy önigazolást találjon, annak mindegy.

    BlackFriday idején érdemes nézni az embereket, akik kérdeznek, kapnak választ de igazándiból őket sosem érdekelte maga a kérdés, csak kellett a lelki nyugtató. Aztán persze vannak akik felvállalják és beírják, hogy bazeg, tényleg igazatok volt, de ilyenkor vagy csend van vagy indul az ellentámadás, hogy a stopper 2 megyével arrébb nem úgy tikkel :N

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Penguin95

    senior tag

    válasz sutszi #112751 üzenetére

    Magánvélemény következik:
    Én most őszintén nem értem mi a gond a stílusával. Nem átlagos az biztos, de amíg te normálisan állsz hozzá, addig ő sem ír olyat ami normális embernél kicsapja a biztosítékot. Ez egyébként személyes tapasztalat, pedig azért volt már itt olyan írásom ami előtt szerintem kellett vegyen egy pár mély levegőt.

    Nem ide tartozik, de ha tényleg bicskanyitogató stílust akarsz látni, nézd meg mi történik a Linux haladóban ha odatéved egy lelkes amatőr. Na az tényleg nem mindenki számára emészthető (amitől ez a helyzet semmit sem változik, ezt csak szemléltetésképp hoztam fel).

Új hozzászólás Aktív témák