Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Tikakukac #110057 üzenetére

    Lehet, nem tudom. A T410-et nem néztem, melyik gyártmány volt benne, a T420-at meg még nem szedtem szét azóta, hogy ez a téma felmerült, lehet megnézem majd kíváncsiságból. Ugyanakkor az én statisztikám a klasszik vonalból kettőből kettő ugyanazzal a számomra nem túl kellemes karakterrel, míg a szigetesből 4db is járt nálam, ráadásul a T430-asból kétféle gyártó (világítós és anélküli) és mind jó volt.
    A barna Cherry kapcsolós asztali Ducky One 2-m gépelési komfortját azért megnézem, mikor közelíti meg egy T60 (vagy bármi más notebook) billzet. :P

    [ Szerkesztve ]

  • Ganz-[HUN]

    addikt

    válasz Tikakukac #110057 üzenetére

    És Igen, ott a pont... Épp kifogtam egy jobb billentyűzetet a T60-ba... De észrevételem szerint a Chicony tűnik a legjobbnak háttérvilágított fronton. Lágy, kellemes és puha, nem csörög zörög csattog. (T440 series, és a T420-ba lévő klaviból úgyszint egy Chicony volt a legjobb befutó). még ez se olyan jó mint amit a T440s-be jött, az visz mindent

    Többiből viszont nem nagyon érzem azt hogy ezen szívesen legépelnék többet mint fél oldal. De az X240-ben (néha vissza sírom, nagyon kis cuki gép volt) és a T440s-emből cápázott háttérvilágított klavok nagyon nagyon bejöttek nekem! X240-ben a Chicony még lágyabb volt a T440s-énél, utóbbi határozottabb, de legalább olyan jó. Viszont a sima nem hátteres chicony csapni való volt ahhoz képest, és a Lite-on jobb belőle. Kíváncsi vagyok milyen egy liteon háttér világított. :F

    Ugyanitt találkoztam olyan T420/410/T60-X201-társai billentyűzettel, ami olyan volt mintha taknyon gépelnék. És nem volt szétkopva. Egyszerűen sokáig nem értettem mit szeretnek ennyire az emberek ezekben a billekben a leosztáson kívül, amit egy korabeli Dell is tudott (Pl. M4500)

    Elitebook 8460p: Volt egy, aminek isteni pazar volt a billentyűzete, aztán jött a szervízbe egy rakás magyar leosztású (bár kopottas) széria. Na azon is mintha lufin próbálnék gépelni. Undorító...

    Szóval ja, adott széria/szerencséd válogatja.

    Tapasztalat/gyűjtemény: Apple AEKII SKCM Ivory, egyéb SKCM White-tal, Model M, és MX Blue-s MX Board 3.0, G80-1800 MX Black, majd Gateron Yellow, és végül Gateron Brown kapcsolókkal.
    Gateron Yellow amúgy pazar kapcsoló nagyon! Ezeket mind hosszasabb ideig használtam.

    [ Szerkesztve ]

    Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon

Új hozzászólás Aktív témák