Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    válasz bubus66 #4388 üzenetére

    Beszéltem ma apuval.. Hajlik a dologra, meggyőzhető.
    Neki is tele tudata a bankkal.
    Igazából jó lenne tudni, hogy kb mennyibe fájhat egy ügyvéd aki éveken keresztül dolgozik nekünk.
    Mert megkapta az apu az utolsó határidőt amíg elfogy a hitel.. 2025-re törlesztené le gyakorlatilag a maradékot.
    Szóval az oké, hogy elindítjuk a folyamatot, de, ha tovább tart a dolog mint 2025 és nem sokkal kerülne kevesebbe akkor a szarnak egy pofon ez az művelet.
    Nem tudom mennyibe kerülhet egy olyan ügyvéd aki el is ér valamit ez ügyben, de valószínűleg nem két fillér és, ha mondjuk attól függetlenül, hogy kifizetjük az ügyvédet és annyit tud tenni, hogy marad még mondjuk 20 helyett 10 millió kifizetni való akkor tényleg semmi értelme kb... Max annyit érnénk el, hogy pár évig nem fizetjük..
    Mert, ha tudnánk, hogy egy jó ügyvéd akinek mondjuk kifizetünk 5-6 milliót és elintézi, hogy eltöröljék a fennmaradó részt, akkor 5-6 millióból megúsztuk. De, ha az ügyvédnek kifizetünk 5-6 milliót meg még mondjuk maradna kifizetni való a banknak 10 millió akkor megéri egyáltalán ez a hercehurca?
    De ez csak az én eszmefuttatásom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák