Új hozzászólás Aktív témák

  • sebijani1982

    senior tag

    válasz Cunaja #4183 üzenetére

    Üdv Mester!

    Akkuval az a gondom, hogy 20%-ról kb 10 perc alatt nullára merül a telefon. Egyébként is Drasztikusan merül. A ti SoT-jaitokhoz képest a fasorban sem vagyok 2-2,5 óra.
    Ha a merülés miatt kikapcsolt telefont a töltőre rakom, akkor kb 2-3 perc alatt már 20 %-ot. Valamely nap 15%-on volt a telefon, tölteni nem tudtam(töltő hiányában), így leraktam a készüléket. 3-4 óra elteltével visszakapcsolva a telefont a Boot után a jelszó megadásakor már csak 10 %-ot mutatott. Majd 7%-nál fogta magát és kikapcsolt. Otthon töltőre rakva 0%-ról kezdte a töltést.
    Bármilyen akku diagnosztikai progit futtatok az viszont az akku állapotára a Good vagy nincs probléma üzenetet adja. Tehát a progik szerint nincs elhasználódva.
    Wifi, GPS, Mobil adat folyamatos, illetve használva is van a telefon.
    [kép]
    [kép]
    [kép]

    Jelenleg töltöm a készüléket egy Samu 2A-s töltővel, ezért van már 31%-on az akku.

    [ Szerkesztve ]

    "Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

Új hozzászólás Aktív témák