Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ot93

    senior tag

    válasz luciferk #240 üzenetére

    Hát nekem 8"-as verzió van, de az lényegében megegyezik a 10"-al...

    Pozitívumok:
    - ha nincs játszás, hanem minden más, akkor kellően gyors. (habár jópár játékot így is gyorsan futtat, de pl. gta sa-t már minimumon is csak akadozva futtatja)
    - jó üzemidő. Nem volt ritka, a ~10h körüli képernyőidő sem és ezen az sem csökkent sokat, ha 0-24-ben be van kapcsolva a gps és a google ill. más alkalmazások időnként pozicionálnak)
    - szép képernyő, ha nem tűéles képre vágyunk. (nekem teljesen megfelelő)
    - kamera előző tabletemhez képest (asus memopad7) jóval jobb, tablethez elegendő
    - gps pontos, bluetooth is fasza (kb. 20m-ről is működik egy fejhallgatóval)
    - 1080p filmekkel simán megbírkózik, habár én 720p-ben szoktam rá rakni, mert tekintve a kijelzőt, annál nagyobb felbontást úgy sem tud megjeleníteni.
    - jó dolog időnként az osztott képernyős mód, az időzített ki-be kapcsolás és az egyik legjobb az ütemezett némítás funkció. Ezt beállítva sosem kell lenémítanom, "visszahangerősítenem" a tabletet iskola előtt/után. Ezek mondjuk androuid feature-ök szerintem...
    - még biztos van, de hirtelen ennyi jutott eszembe.
    - nekem nagy előny az sd kártya is :D

    Negatívumok:
    - fényerő napsütésben sokszor nem elég, nehezebben olvasható. (ez modnjuk kevésbé hátrány, mert szerintem a tabletet zömében bent használjuk, persze kint is, mert én is szoktam)
    - tárhely lehetne több is, nekem könnyen elfogy, még úgy is, hogy az összes adat (kép, videó, zene, film, stb.) az sd kártyán van. 1gb szabad hely alatt már érezhetően lassul, így érdemes azt felette tartani. Mondjuk nekem sok alkalmazás van rajt: gyáriak + kb. 30db utólag lett telepítve, játék nincs...
    - legkisebb hangerő (némát leszámítva) is elég hangos ahhoz, hogy mondjuk este, éjszaka halgassam, így fejhallgató kell hozzá. Ez asszem másoknál is előfordul, nemtom, hogy hiba-e, én már megszoktam.

    Negtavíumok igazából nem súlyos problémák, valakinek lehet egyáltalán nem. Pl. nem akar annyi alkalmazást rakni rá, nem használja kint, stb.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

Új hozzászólás Aktív témák