Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz szabi__memo #760 üzenetére

    Erre a 3.2.5.1 bétára nagyon sokan panaszkodnak, nem jól sikerült. De szerintem már értelmetlen kínlódni velük. Én is addig használtam az apkmirror-os kínai bétákat amíg a playes nem frissült rendesre. De már kirakták play-re a 3.2.4-et, amivel mókolás-flashelés nélkül is angol az óra, az az előtti play verziónál még kínai volt. Hétvégén frissült a play-es 3.2.5-re, frissített firmware-t is az órán, és teljesen jól működik, és google fit szinkronizálás is csak a play-es verzióban van.
    Arra kell figyelni, hogy akinél van mi app store, az tiltsa le a mi fit automatikus frissítését ha play verziót akar használni. A mi app store simán frissíti a play-en is fent levő alkalmazásokat, akkor is ha nem egyezik az aláírás, tehát a play-es aláírásút mi app store-s aláírásúra. Ráadásul nekem pl. a 3.2.4 play-t cserélte 3.2.3.1-re mint magasabb verzió, tehát ezt se kezeli jól. De bepipáltam a mi fit-re az update ignore-t, most már csak a play-ről frissül.
    Ha nincs fent mi app store, akkor semmi, fel kell egyszer rakni a play-ből a mi fit-et, és frissülni fog.

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák