Keresés

Aktív témák

  • Angyal07

    tag

    válasz parandroid #322 üzenetére

    Na most voltam kint a hpoutletben. Megnézegettem a Hp notikat. Hát nem rosszak, de őszintén jobbra számítottam az, az igazság.

    Az alu-mg mit akar jelenteni. Fém, vagy mi? Mert én néztem egy Nc4200-est, meg nc6220-ast is, de az eladó azt mondta, hogy mindegyiknek műanyag háza van. Bár a gyerek úgy nézett ki, hogy kb. ugyanannyit ért ezekhez a gépekhez, mint én. :) Semmit!
    Ja és tapintásra full műanyag érzete volt. Ezért kérdezem, hogy mit jelent a ''full alu-mg'' kifejezés?

    Ugye itt ki vannak téve egymás mellé a gépek és öszintén a 6110-esnek van olyan típusa, ami bright kijelzővel van. Az sokkal jobban tetszett. Nektek erről mi a véleményetek? Csak átbaszás a bright bevonat, vagy azért jó dolog? Ja és nem sérülékenyebb, mint a sima?

    Ja egyébként a 6110, 6220, 6125 között szinte semmi eltérést nem tapasztaltam. Szinte csak a gombok vannak rajtuk más helyen és talán a 6125 kicsit vastagabbnak tünt, de csak milliméterekkel.

    Na ennyit a mai tapasztalatokról. Kicsit megemésztem őket, aztán próbálok majd dönteni...

Aktív témák