Keresés

Aktív témák

  • Angyal07

    tag

    válasz parandroid #319 üzenetére

    Köszönöm a választ! :R

    Viszont kérdeznék még egyet.

    Új notit keresek, mert most egy 15'' SXGA kijelzős brutál asztali P4-es gépem van, viszont már unom a venti hangját és, hogy a karom egyre vastagabb, mert a ''kicsike'' van vagy 3,5 kg. Ja és csak 2 órát bír.

    Szóval a HP renew, vagy asis termékeit nézegetem most. Konkrétan kimászok valamelyik nap a Hpoutletbe körbenézni, de nem tudom mit válasszak.
    Gondolkodom a nagyon picikben:
    nc4010
    nc4200
    nc6220 akban. Mivel fontos az alacsony súly, hosszú akksi idő. Viszont tartok is tőlük, mert én most azért hozzá vagyok szokva a nagyobb felbontások, ezek pedig csak 1024-et bírnak, ami így tekintve elég gáz. Nagyjából MSN-ezésre, szövegszerkesztésre, emailre, ajánlatírásra használom a gépet, ergo erre elég bármi, viszont néha képeket is kell szerkesztgetnem, amikor töltöm a webshopomat és ahhoz photoshop kell... Nos ez a gondom, hogy ez menne rendesen a manó gépeken is, meg a kijelzőjükön tudnék dolgozni vele, vagy legyen a 6220-as inkább, vagy még az is kevés ehhez?

    Játszani nagyon ritkán játszom. Arra meg ott van még 3 asztali gép, úgyhogy azzal el vok látva.

    Ja és az 6110, 6120, 6220, és az nx6125 külsejében van különbség. Mármint az anyagokban és a kinézetben, vagy ugyanolyanok? :F

Aktív témák