Keresés

Aktív témák

  • Neurotoxin

    őstag

    válasz Angyal07 #320 üzenetére

    A 6110 és a 6125 ugyanúgy néz ki, gondolom a széria társak is :U Mint kiderült nekem Dothanos 6110esem van, műanyag házzal, de ne is várjon mást az ember 300k alatt. :DDD

    1ébként ''erőre'' kapott a DVD íróm a nero 6.6.1.4.től :D Csak azt nem vágom ,hogy ''-''os DLes discet miért nem képes írni, miért csak a ''+''ost? :F Na mind1 , nem egy tragédia :B

    18 éve a PH! lapcsaláddal!

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Angyal07 #320 üzenetére

    Lásd adataim. ;)

    Kb. 1 hónapja vettem, asis programban, kiskereskedő által ajánlott 1 év garanciával (notebookstore.hu). A felhasználási területünk nagyjából megegyezik, én is szoktam rendszeresen photoshopolni, igaz én csak itthoni célokkal, sima hobbifelhasználás, semmi extra. Egy 15'' SXGA+ (1400x1050) nc8000-ről váltottam, evallom néha furcsa, hogy le kell gurulnom ott, ahol eddig elfért minden egy képernyőn, de nem okoz komoly gondot. Évekig webszerkesztettem és photoshopoltam 1024x768-ban egy 17''-es CRT-n, mindig jól elvoltam vele. Persze a nagyobb jobb, de még mindig vehetsz egy asztali TFT-t, amit ilyen alkalmakkor rápakolsz. Én egy 19''-es wide TFT-n gondolkodom most, ami tv helyett is üzemelne - kábeltévénk úgysincs, csak a DVD-k mennek a tv-n.

    Ha ez még számít valamit, feleségemnek vettünk először egy nc4200-t, rá 2 hétre eladtam az nc8000-et és vettem egyet magamnak is.

    Ízig-vérig business class gép, full alu-Mg ház, kicsit olvass vissza, valahol már dícsértem nagyon. :D

    Ha a 12''-et mégiscsak kicsinek tallálod, akkor pedig ott az nc6220 a 14''-ével, és az ugyanilyen jó összerakottságával, megbízhatóságával.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Aktív témák