Keresés

Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Neurotoxin #311 üzenetére

    A Li-Ion akkumulátornak az a lényege, hogy nem árt neki, ha rátölt. Meglehetősen megbízható a töltési elektronikája. De ha már úgyis elláttak tanáccsal a ''notebook.hu-s arcok'', akkor mégis mit akartál hallani? (Egyébként is elfelejtették mondani, hogy mindezt telihold fényénél kell két ley-vonal találkozásánál.) Személy szerint inkább hiszek a sok ember tapasztalatának itt és más fórumokon, és a saját tapasztalatomnak: az előző gépem 2 éves akkuja sose volt kiszedve a gépből, és 2 évesen is 3 óra fölött vitt egy böhöm nc8000-est 15''-es SXGA+ kijelzővel és r9600-zal.

    De te tudod...

    A kérdésedre a válasz: a Nero 5.9 töb éves program, nem ismeri fel az újabb írókat. Használj belőle friss(ebb) verziót.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • Nand_i

    tag

    válasz Neurotoxin #311 üzenetére

    Hi!
    Aksiról: nx6125ös van olyan ''okos'', hogy nem tölt rá az aksira még az 9x % felett van, lekapcsolt állapotban nyugodtan kihúzhatom, átvihetem a gépet a város másik felére, tápra rá, akkor se fog rátölteni. Gondolom ennyivel csak ellátták a 6110est is.

    Dvd írás: személy szerint 6os Nero-t ajánlanék. 5ös amennyire én tudom nem támogatja a dvd írást, a 7es meg szerintem gagyi lett. Bár hogy lightscribe-ot támogat-e a 6os, azt nem tom. :F

    Üdv

Aktív témák