Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Angyal07 #323 üzenetére

    Hát, az nc4200 tutira nem műanyag. Nem vagyok vegyész, fogalmam sincs, mit jelent pontosan ez az alu-Mg ötvözet, de volt már jópár gép a kezem ügyében, és ez az egyik legmerevebb, legkeményebb, amit valaha fogtam. Talán a T és X szériás IBM-ek anyaga jobb ennél. Az nx pl észrevehetően ''műanyagabb'', mint az nc sorozat, de én éreztem különbséget az nc6110 és az nc6220 között is. A régi nx sorozatról nem is beszélve. Egyébként van egy olyan érzésem, hogy ez valami műanyag-fém ötvözet, speciális merevítéssel, mert tény, hogy nem oylan fémesen hideg, mint egy alumjnium-felület. Viszont nem is műanyag. Az igazság valahol a kettő között lehet. :D De tudod, mit, nézz meg egy-két Acert, és utána mondj róla véleményt. ;)

    A dizájn tényleg szinte ugyanaz, még az nc4200 is kísértetiesen hasonlít ezekre, csak ugye kisebb, de ugyanez a helyzet az nx8xxx és az új nc/nw8000 szérival is, dettó ugyanaz a dizájn, csak nagyban.

    Bright kijelzőnek legalább ugyanannyi rajongója van, mint ahányan nem kedvelik, ez személyes preferencia kérdése.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Aktív témák