Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Globus

    csendes tag

    Segítsetek jó emberek ! Van egy Fujitsu T730-as laptop tapblettem és a fizikailag benne lévő ( a két kábel is a helyén van ) Sierra MC 8780 3 G sim modemet nem tudom szóra birni . Minden drivert letöltöttem Gobi 2000 , One click internet , a Fujitsu gyártói oldalról Win 7 64 bitre , de a Win 7 az eszközkezelőben , továbbra is úgy látja , hogy mini card--- sárga háromszög --az eszköz illesztőprogramjai nincsenek telepítve . A neten sem talál hozzá. Bevetettem a driver keresőket , azok sem .A Sierra honlapjáról meg szerintem ember nem tud leszedni drivert . Tömény szopatás.....2 napja kínlódom vele , pedig nem vagyok kezdő. :W :W

    Ha csak írnak és sokat kérdeznek írásban . Még képeket kérnek . Úgy fogalmaznak ,hogy mikor lehetne MEGNÉZNI és nem úgy hogy megvenni ,akkor nem jó ,vagy átlag piaci az árad. Ha jó az ár akkor csörgés és ,ha dugóba kerülnek. a kocsik tetején ugrálnak át mint a Belmondó ,nehogy lemaradjanak . :-

  • Globus

    csendes tag

    Segítsetek jó emberek ! Van egy Fujitsu T730-as laptop tapblettem és a fizikailag benne lévő ( a két kábel is a helyén van ) Sierra MC 8780 3 G sim modemet nem tudom szóra birni . Minden drivert letöltöttem Gobi 2000 , One click internet , a Fujitsu gyártói oldalról Win 7 64 bitre , de a Win 7 az eszközkezelőben , továbbra is úgy látja , hogy mini card--- sárga háromszög --az eszköz illesztőprogramjai nincsenek telepítve . A neten sem talál hozzá. Bevetettem a driver keresőket , azok sem .A Sierra honlapjáról meg szerintem ember nem tud leszedni drivert . Tömény szopatás.....2 napja kínlódom vele , pedig nem vagyok kezdő. :W :W :W :W

    Ha csak írnak és sokat kérdeznek írásban . Még képeket kérnek . Úgy fogalmaznak ,hogy mikor lehetne MEGNÉZNI és nem úgy hogy megvenni ,akkor nem jó ,vagy átlag piaci az árad. Ha jó az ár akkor csörgés és ,ha dugóba kerülnek. a kocsik tetején ugrálnak át mint a Belmondó ,nehogy lemaradjanak . :-

  • Globus

    csendes tag

    válasz SeniorTilla #34258 üzenetére

    Nem tudtam , ott fogom kérdezni először vagyok itt , de azért ne nevezd szemétnek az írásomat , ha kérhetném .

    Ha csak írnak és sokat kérdeznek írásban . Még képeket kérnek . Úgy fogalmaznak ,hogy mikor lehetne MEGNÉZNI és nem úgy hogy megvenni ,akkor nem jó ,vagy átlag piaci az árad. Ha jó az ár akkor csörgés és ,ha dugóba kerülnek. a kocsik tetején ugrálnak át mint a Belmondó ,nehogy lemaradjanak . :-

Új hozzászólás Aktív témák