Aktív témák

  • xXFelaXx

    újonc

    Üdvözlök mindenkit!
    Van egy alig 10 hónapos STRIX GTX780 6GD5 videokártyám sajnálatos módon meghibásodott és a garanciát sajnos nem tudom érvényesíteni mivel a cég akitől vettem egyszerűen megszűnt. A gyártó pedig nem tud segíteni mivel német cégtől származtatható vissza a sorozatszám így tőlem mint magánszemélytől nem hajlandóak visszavenni mivel nem nekem adták el. Egyszóval megszívtam...buktam 140.000-et amennyiben nem lehet megcsinálni. Tudom ez komplikált dolog és nem garantált, hogy jól fog működni a kártya ha találok is egy szakembert aki megpróbálja megoldani. A hiba egy játék közben jelentkezett. A kép beállt utána elsötétült és azóta nem ad képet a kártya. Egyéb plussz hűtést nem használok a gépben mivel a legjobb hűtést garantálta az Asus ezzel a kártyával...mint kiderült ezekszerint ez nem elég. Hozzá kell tenni elég meleg volt a szobámban és odakinn is mivel volt vagy 40 fok, tehát szinte biztos, hogy a meleg tette tönkre. Valahol elengedhetett valami forrasztás a kártyán a túlzott hő hatására. De nem tudhatom pontosan mi lett vele. Több oka lehet, pontosan ezért is keresek valakit aki ért hozzá. Amennyiben valaki tud segíteni kérem jelezze nekem aztán cseréljünk elérhetőséget. Köszönöm a figyelmet.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák