Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sliderxy

    senior tag

    válasz PAtr0n #1442 üzenetére

    Szia!

    Egyike azon kevés játékoknak amikkel hajlandó voltam olyan szinten foglalkozni, hogy az összes létező feladatot megcsináljam. Nem vagyok platina hajhász, sosem érdekeltek ezek a trófeák, a játékélményért játszottam vele addig amíg volt benne tartalom. Nagy élmény volt az biztos, kevés játék ad olyan érzést mint egy jó film a moziban, ami közben végigfut az ember hátán a hideg. Na ez pont olyan volt nekem!
    Most legutóbb a Death Stranding volt ami hasonló élményt tudott adni, ha az nem volt még meg akkor bátran merem ajánlani.
    Forbidden West-nek még nem ugrottam neki, az ilyen játékokhoz kell az, hogy legyen rá megfelelő mennyiségű és minőségű idő.

    [ Szerkesztve ]

  • Sliderxy

    senior tag

    válasz PAtr0n #1445 üzenetére

    Igen ezzel én is így voltam, hogy hamar felturbóztam Aloy képességeit, aztán meg haladtam előre mint forró kés a vajban. A végére már megvolt minden amit még lehetett szerezni, a finálé előtt még közvetlenül megcsináltam a kiegészítőt, na abban azért volt egy pár olyan feladat ami még így sem volt olyan egyszerű.

  • Kotomicuki

    senior tag

    válasz PAtr0n #1445 üzenetére

    Némileg árnyalnám a képet azzal, hogy a sikeres harchoz több dolognak is meg kell lennie, nem elég egy-egy alkotóelem belőle. Azaz, hiába van meg a legjobb íjad, ha nincs hozzá megfelelő kiegészítő (a megfelelő mennyiségben), amivel felturbózva már elérhetné a megfelelő sebzésszintet. Ezeket a tekercseket pedig fokozatosan adagolja a játék, tehát a DLC nélkül nem lehet egyből nagyleány Aloy, ahhoz bizony gyűjtögetnie kell az egyre nagyobb gépek legyőzésével. A kereskedőknél megvehető példányok silányabbak, mint amik a gépekből, harc árán kinyerhetőek, így a pénz sem boldogít, ezen a téren.
    ...és azért vicces egyének a készítők, mert egy-egy Robajpofa és Viharmadár van közvetlenül a nyugat felé vezető úton akkor, amikor Aloy-nak még legfeljebb satnya kék cuccai lehetnek és nem ez az egyetlen eset, amikor a játéktér beszűkül, miközben pont ott, de nagyon át kéne vágni rajta. ;]

    - a tárhelyek még "könnyen" bővíthetőek a 2. részhez képest, de ezeket érdemes is minél előbb meglépni, mert utána már a bővített tárhely is kevés lehet a motyónak
    - maga a jobb fegyver ugyan elérhető, ha elérsz kellően nyugatra(, vagy északra - DLC), de a belevaló tekercsek és skill-ek, amitől igazán megtáltosodik, az még messze a jövő zenéje ilyenkor
    - az elején a tárhely-bővítés viszi el a legtöbbet a nyersanyagokból, ill. maga a loot is soványabb, mint később, amikor marékszám lehet a nagyobb gépeket leteríteni; amint már csak a lőszerhez kell a nyersanyag, onnantól valóban könnyebb a megélhetés, de idáig el is kéne jutni vhogy és ez az idő nem 1-2 óra
    - pontosan azért vannak benne a nem kellő képességek, hogy a valóban hasznosakhoz ne tudjon a játékos azonnal hozzájutni és így folyamatosan fenn tudják tartani a játék, a harc nehézségét azon a szinten, hogy az izgalmas legyen a lehető legtovább

    Amúgy, nem kötelező a karakterfejlesztést befejezni ahhoz, hogy nekiálljon a játékos a sztori felgöngyölítéséhez: meg lehet azt kezdeni sokkal zsengébben is, így növelve az izgalmakat! :K

    A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

  • Jorus

    nagyúr

    válasz PAtr0n #1445 üzenetére

    HFW-ben ezeket nagyjából mind javították, fejlesztették.

    ''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Új hozzászólás Aktív témák