Új hozzászólás Aktív témák

  • emiki6

    veterán

    21 óra, 23-as szint, 33%. (Meridian óta nem folytattam tovább a fő szálat, de rá fogok állni, az ad sok skill pontot)
    Ó, hogy mennyit elszuttyogtam azzal (~1 óra), hogy az északkeleti tábort felszámoljam többnyire stealthen... (így belegondolva, mikor besárgultak lehet riasztottak, mert a riasztót nem tudtam kivágni, mikor odamentem hozzá. Baazz, akkor ezért voltak 20-an vagy mégtöbben... :W :DDD)
    Viszont megérte, jött máni rendesen (+ egy 3/4-ed szint), mostmár azért kezdenek lenni cuccaim (a stealth ruha megvolt, de meglett a protector is + war bow, ez utóbbi nagyon sokszor kellett volna...), lehet nem kellett volna várnom arra, hogy meg tudjam venni a lilát. :DDD Sebaj, mostmár mehetek a második cauldronba, már van esélyem élve kijutni belőle.

    Jótanács: a kerekebb csiszolt köveket, amik asszem zöldek inkább adjátok el, mint beváltsátok ládára. (Már elnézést, de) Gecisok kavicsot (100+) kellett eldobáljak egyesével (eladni ugye nem lehet...), hogy a kavicscsomagokat ki tudjam venni a ládákból, hogy ne legyenek ott nyitva az inventoryban.
    A kék kövekért többek között csapdák járnak. Csapdából is eladtam egy rohadtsokat, de azthiszem összességében megérte beváltani őket (átlag 4 csapda/kékkő, egy csapda 10-12 shard).

    Két órája akartam "befejezni amit épp csinálok" a játékban és nyugovóra térni. Hát, ez nem sikerült... :D

    [ Szerkesztve ]

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

Új hozzászólás Aktív témák