Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz brumi1024 #112 üzenetére

    Na eddig íjam volt, parittyám meg tripcaster, különböző változatokban. :D
    Mindegy, most jó lesz a kétfajta íj + sling + trip, aztán meglátjuk miben változik majd később a felállás.

    Amúgy itt korábban írta valaki, hogy illúzióromboló, hogy Aloy nem lesz vizes úszás után pl. Hát nem tudom, nálam full víz volt a csaj, ráadásul amitől lehidaltam, hogy esőben volt egy beszélgetős rész és az állkapcsán csorgott le a víz! Ilyet én még nem láttam sehol, nagyon durva. Attól is letettem a hajam, mikor fenn a havas hegyekben épp csúsztam lefelé, Aloy meg kommentálta a dolgot (watch out below, vagy valami ilyesmit szokott mondani) és az meg visszhangzott... aztán ahogy egyre lejjebb értem, annál kevésbé visszhangzott bármi, amit mondott.
    Eddig csak pár apróság nem tetszik: az élő állatok baromi gyatrán néznek ki, főleg a róka nevetséges, látszik, hogy csak utólag dobálták be őket a játékba. AC Syndicate-tel játszottam mostanában és ahhoz képest baromi zavaró, hogy itt csak olyan helyen lehet mászni, amit a játék megenged, de amúgy minimális vertikális felfedezhetőség van a játékban, kb csak arra lehet menni, amerre valamilyen út visz. A mászás elmélete is hibádzik néhol, most akkor vagy legyen mindenhol sárgával jelölve, vagy ne legyen, de az, hogy mászik föl a falon a sárga kapaszkodókkal, aztán ezek elfogynak és csak a szikla mélyedéseivel lehetne továbbmenni de nem egyértelmű, hogy melyikkel... harmadjára sikerül eltalálni, hogy melyik lyukat tették oda a készítők a mászáshoz. Ja meg még megy, ami kicsit idegesítő: miért nincs tömeges vásárlásra lehetőség? Eladni lehet tömegével a nyersanyagokat, de vásárolni nem értem, miért ne lehetne, ezt remélem beteszik egy patch-csel.
    Amúgy nálam abszolút etalon a játék, baromira tetszik, ahogy be kell cserkészni a nagyobb vadakat, eddig nem nagyon tudtam megunni, a négy snapmaw elleni küzdelemre meg nagyon sokáig emlékezni fogok, főleg mert azzal kezdődött a meccs, hogy fél méterre úsztam el köztük. :DDD

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák