Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nylacika

    aktív tag

    válasz KoNZoLik@ #158 üzenetére

    Személyesen menj be hozzájuk, neten nekem is azt írta, hogy nem elérhető, telefonon meg az ügyintéző 10 perc alatt varázsolt 320 ezer kedvezményt úgy, hogy novemberben egy iPhone vásálásakor már kaptam kb 200 ezer kedvezményt és hűséget kötöttem.

    Honor Magic V2 + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

  • Beantech

    tag

    válasz KoNZoLik@ #158 üzenetére

    Szerintem csak nyomorult a Telekom oldala, nekem is például ha csak beléptem megnézni mit hoz le a Magenta 1-re akkor 765.078Ft-re hozza le minimális kedvezménnyel. (Úgy hogy az a mobil is a része Magentának amelyikre megy a két év.)
    Ha viszont kiválasztom az adott előfizetést és rámegyek hogy megújítom a dijcsomagot 2 évvel és kiválasztom pl. a Mobil M + Net 5GB (kb. az ami most is van páromnak) akkor 4193Ft a díjcsomag és 497.299Ft-ra hozza a mobilt, Mobil L-nél 485-re.
    Igazából totál nem éri meg csak azért a nagyobb díjcsomag mert drágább az előfizu miatt mint olcsóbb előfizuval (már persze ha valaki amúgy nem használja ki, párom nem használná ki nekem meg céges kártyám van.)

    Szóval így 497 + a Nintendo nekem úgy hozza le. Ami egész jó, most gondolkozok is nagyon a Fold 3-am szervízbe van és új házat kap wifi hiba miatt és most nézegetem mi lenne a jó megoldás. Az biztos hogy maradok foldable vonalon csak azt nem tudom, hogy:
    a.) Használjam tovább a Fold 3-at amíg kijön a Fold 6
    b.) Adjam el így hogy majdnem új lesz a fold 3 és várjak a Fold 6-ra
    c.) Fenébe a Samuval és adjam el a Foldot és vegyek egy magic V2-t
    d.) Adjam el a foldot és vegyek egy Fold 5-t használtan helyette

    Ezek között gondolkozom, nincs nagy bajom a keskeny folddal de azért néha hiányzik a szélesebb külső. Cserébe viszont a vezetéknélküli töltésre vagyok berendezkedve + a Samsung Knox a cégemnél elfogadott ezért plusz gyökér programok nélkül is megy az Outlook meg a többi céghez szükséges program.
    Harmadrészt pedig én használom a tollat is a samsunghoz és nem tudom mennyire beszerezhető ez nálunk egyszerűen.

Új hozzászólás Aktív témák