Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • >>>W!nman*

    tag

    válasz Snoop-y #36688 üzenetére

    (#36688) Snoop-y:
    Ez a kép viszont egy projektoros lámpával rendelkező autóval készülhetett, nem? Nem hiszem, hogy egy "hagyományos" lámpa tudna ilyet. De az alapot tudom/értem, hogy miért ilyen alakban világít.

    Mind horizontálisan, mind vertikálisan állíthatóak a lámpák. Ezzel nincs is gond. Inkább azzal, hogy ahogy az az előző hsz-om 2 képén is látszik, a tompított fényét be kellett húzzam az autó közepe felé, hogy a refi ne világítson irdatlanul jobbra. Így most a bal tompított a kocsi közepe felé világít, a refi pedig nem annyira, de az út bal széle felé. A jobb oldalnál ugyanez a helyzet: a tompított fényéhez képest a refi balra világít, de ott talán kevésbé.

    (#36689) BlacKSouL:
    Igen, szememben ez egy normális működés! :) Nem világít balra/jobbra, mind a kétféle világítás középpontja kb azonos helyre esik!

    Amúgy nyáron cseréltem lámpatesteket. Ránézésre ilyen volt a különbség.
    A sárgultak képe ilyen volt:
    Az új DEPO-k képe pedig ilyen.

    Az izzók pedig előtte/utána is OSRAM Silverlight 2.0 (igaz MOL promóciósak, de csak nem azért, mert gyári selejtek voltak) és talán sikerült beraknom jól... :)

    Ja és mikor beszereltem a gyári mozgató motorokat és először elkezdtem használni -akár gyújtásról is-, hallottam/láttam, hogy a motorok szenvednek. De ezt kézzel is éreztem, hogy a gyárihoz képest nagyon szorulósan lehet a DEPO-kat mozgatni...
    Beszerelni se tudtam úgy, hogy mindenhol makulátlan legyen, így pl a sárvédőívnél maradt ~0,5!!! cm rés... És ez is úgy már, h izmozni kellett...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák