Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz Napfénysüti #23281 üzenetére

    nem, nem a lexus lesz, mert nem győzött meg a hibrid hosszú távon, illetve nem tudok biztos forrásból szerezni, és mivel már nem maradok sokáig magyarországon, így nem is nagyon akarok belebonyolódni sok pénzzel. és drága a fenntartása, illetve vannak olyan megoldásai amiért én már nem akarok fizetni.
    ha váltok, akkor mitsubishi outlander turbo lesz, öregem mostani gépét veszem át, ezt null km-rel szalonból vette, szóval mindent tudok róla, ezt is én szervizeltem mindig, ez valóban törés mentes és nem dohányzó és "idősebb" úrtól eladó, amiben a turbo kéthetente pörgött talán 5ezerig:K :D. valóban újszerű az autó, pedig 2006-os, utolsó magyar értékesített darab és ami nekem fontos, ez még tényleg made in japan.
    így tudom a legjobban megoldani jelenleg a váltást a legkevesebb pénzből, ismerem a szervíz igényét, a költségeket (olcsóbb mint az integra), a fogyasztást (átlag 9 liter városban és autópályán is). szívem szakad kb bele, de nem szabad érzelmileg kötődni tárgyakhoz. főleg nem az én életemben, ami absz rugalmasságot igényel.

    MacCaine: elég ha átutalod a zsét a számlámra :))

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák