Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VTI-Totya

    tag

    válasz xcbiker #19009 üzenetére

    Az a jó mikor a vevő hoz magával valakit aki még segg hülye is a kocsihoz...... :D:D:D:D:D

    Ne izgulj, lesz aki elviszi és utólag hokizni fog arra napra mikor elvitte tőled mert az egy nagyon patika gép. ;)

    Én azért megkérdeztem volna tőle, hogy mutassa már meg az olajfolyás útját....... mert azon a motoron akármilyen retkes tuti olajfolyást nem talál........pláne ami tócsát csinál.....ember....

    Ui.: megyek is be a márkakereskedésbe mert az ufót ezek szerint már újonnan is átfújták mert annak is ugyan az a színe a motorterének...... :DDD :DDD
    Meg a 6gen vti-nek is át fújták már......
    Meg a 4gen-nek is átfújták...... sőtt a sérülésmentesen most rá került új kasznit is tuti átfújták.........
    Vagy csak nekem sikerül tartanom ennyi átfújt ótót????
    Unatkoznak nálunk a fényezők nagyon........ :U :U :DDD

    150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

  • wierra

    senior tag

    válasz xcbiker #19009 üzenetére

    Na, ez a komment elkerülte a figyelmem. :U
    Sajnálom, hogy nem sikerült eladni; bánhatja, hogy nem ismer jobban Téged.
    Aki meglátja az autóba feccölt időt és pénzt (nameg elhivatottságot), az felismeri a sok hulladék közt a "gyöngyszemet" és annak Te is szívesebben fogod odaadni :K ;)

    "In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

  • DJhunci

    csendes tag

    válasz xcbiker #19009 üzenetére

    üdv lehet engem hülyézel le és bizotos hibázhatok mert ebben nem voltam biztos egyböl rám kellet förmedni amikor kérdeztem a motor teret.
    De én helyedbe elöször is azért mert nem veszi meg valaki az autom nem fogom azért lefikázni mert tudtommal nem fikáztuk mi sem csak véleményt mondtunk.
    a másik dolog a motor téri festést lehet tévedtem de azt hogy az autoba a minimum alat alig volt a viz és vele szembe kávé fekete olaj volt a kocsiba ami biztos hogy nagyon rég volt lecserélve és anyira hig volt mint a viz és a nivo fölött járt joval.
    Én erre sem mondtam semmit ott elötted hogy fikázzalak de nekem ugyanez a jelenség hengerfejeséget jelentet nálam de lehet engem továbra is hülyézni.
    a másik amikor kérdezem hogy volt az auto festve nem volt ez a válaszod , utánah egy pár percel egybe lett festve direkt azért cseréltem le a lökháritokat hogy jobban ellehesen találni a festést de lehet én vagyok megint a hülye én értettem félre de a mind a négy kerékjárati ivbe bele volt fujva a fehér foltok amit nem mondhattsz hogy a nyers müanyag ami fekete az is igy jött ki a gyárbol fehér foltokkal ( biztos pigment hibás).
    Erre a tetö amikor bele mentünk a 800 ezres öszegedbe ami eléggé magas akor te kijelented nem lehet most elvinni mert te fogsz olajat cserélni meg leszedni a VTi kipufogo rendszert rola amit az elözö hozzászolásodba irva most raksz fel amit te oj becsbe tartasz hogy átkell rakd a te vti d be mert ojan drága.
    Te vissza mennél ojan autoért amit elhozatal elött szednek szét?
    Ezt se én mondtam hanem te.
    Neked milyen érzés lene hogy aztmondják lecserélem az olajt helyeted és te szerinted ugyis nem kell vezérmüszij miatt szervizbe vinni? és az az 5000 ft os olaj cseréd is bele férne akkor a saját szerelövel?
    ez najon sandit de bocs.
    Nekem aztán száz hogy mit gondolsz a dolgokrol de én azt mondom hogy nem illik a vevöket fikázni utána mert akkor ne is várd el töle azt hogy vegyen valamit is töled.
    Szerintem ennek fejébe te sem vennél igy autot mert nem az autoval volt baj hanem az ellent mondásaidal.
    Köszönöm a véleményedet nekem elég volt hogy mégjobban megbizonyosuljak én saját személyembe hogy az auto vásárláskor nincs johiszemüség és barátság.

Új hozzászólás Aktív témák