Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VTI-Totya

    tag

    válasz Snoop-y #14474 üzenetére

    Kész lett a matricám is hátulra és mind a 2db szuperül néz ki. :DDD
    Sőt még a toronymerevítőre is raktam egy zsír matrinyát. :B

    150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

  • Integra

    titán

    válasz Snoop-y #14474 üzenetére

    van, vágom, saját hülyeségem volt...
    először is ugye 2 hét után megjöttem irodába, parkolóban állt az autóm, noha havas nem volt, de jégpáncél volt rajta. nyomom a riasztót, semmi. teljes halál. na sebaj, akkor akksi csere, megvolt, közben egyszer bekapcsolt a riasztó, azt hittem a fülem berobban olyan erővel üvöltött. ok, nagy nehezen megcsináltam, hurra. ezek a kapható adaptersaruk szart sem érnek, ott kovácskodtam kalapáccsal egy órát, mire befaragtam két ólom lapocskát a saruk és a pólus közé. na mindegy, meglett. autó azonnal felbőgött pöccre, aztán dorombolt mint a kiscica:) gyári akksi rulz.
    eddig ok, szarrá fagyva összepakoltam, bőrönd, táska autóba be, autót felemelegítem, olvadjon le a jégpáncél, klíma is max fokozatra.
    amire nem gondoltam én marha, hogy ilyenkor a szivató maxon zabálja a benyát... :DDD
    de még eddig se volt gond, mert irodával szemben van egy benzinkút. de mondom nem megyek be, mert tankolok ott ahol lakom, ott ismerem a kút tulajokat, dolgoztam náluk pár napot és amúgy is megígértem nekik, hogy benézek. na ez volt a hiba, mert nem jutottam el odáig..
    taxi leint, elrobog benzinkútig, kanna meg benzin vesz, taxi vissza, taxi kifizet, betölt, megy tovább.. először azt hittem hogy az akksi sarum ugrott le, mert a műszerfal egy pillanatra elkezdett diszkózni, de nem, azt jól rátudtam húzni. na aztán kúthoz el, teletankol superplus, kipakolok, boldogság végre itthon vagyok, picsa fáradtan.
    monitorom, médialejátszóm közben megjött, itt vártak becsomagoltan, erre rájövök, hogy nincsen hangom hozzá. elmegyek saturnba, rohadt nagy dugó, parkolóház tele, fél óra mire bejutottam. már tököm tele volt.
    nézem mit kapni kis 5.1-es rendszerekből, nagy a baj, szégyellném kirakni is, olyna minőségűek, meg vicc kategória.. de nem akarok sokat költeni, minek..
    aztán megláttam őt, h/k rendszer, végem volt. meghallgattam sztereoként, házimoziként, és megvettem. drága nap volt. :DDD

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák