Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • INGJOKE

    veterán

    válasz ÁrPi2 #11955 üzenetére

    Nálam is ez. Egyszer használatosnál 130-as hiba, többször használatosnál nem lehet kiválasztani a hónapot. :DDD :C :DDD

  • cocka

    veterán

    válasz ÁrPi2 #11955 üzenetére

    Én feladtam a szerencsétlenkedést az appal, mondom, ha ennyire fos, meg a helyes withkey jelszót se fogadja el a javás netbankjuk, akkor kérek hard tokent, még az igénylés díját sem terhelték be. lol
    Az átutalás hitelesítése mondjuk jó nagy szívás, de ha ez működik, akkor vállalom az összes negatívumát, minthogy azon hőzöngjek, hogy "már megint mi a szarért nem megy az app" vagy "szegény szerencsétlen én, megint nem tudok belépni még a javásba se, mert ez a csúnya rossz cib egyre gecibb lesz." Érdemes ez ügyben az appról szóló véleményeket olvasgatni az elmúlt pár napból. :DD
    + így nehezebb rám hárítaniuk a felelősséget, hogy miattam nem megy, mert biztos nem frissítettem, meg biztos nem kompatibilis a készülékem az új update-tel meg biztos nem a megfelelő Androidon vagy eszközön próbálom stb..
    Ugyanez a mávnál: tököm se akar sorba állni a pénztárnál, e-vonatjegynél meg csomó dolgot rád hárítanak: legyen feltöltve a telód, töltsd be a jegyet stb.. szóval tegyél meg mindent annak érdekében, hogy a kaller tuti le tudja olvasni a jegyedet, úgyhogy automatából szoktam átvenni, mert így van a legkevesebb felelősségem, ha nem nyomtat jegyet vagy nem teljes jegyet nyomtat vagy szar a gép, akkor az nem az én bajom, plusz így lehet 2 hétig érvényes menettértit venni, e-vonatjegy meg csak egyszeri, tehát ha bármi miatt jelentős késés van vagy kimarad egy járat és inkább úgy döntesz nem utazol el, bukod a jegyárat, menettértivel meg nem

    Webest kipróbáltam, megtaláltam a virtuális kártya hozzáadását, de ott meg a létrehozásakor csak a karikázás ment és végül meguntam, aztán kiléptem.

    A kérdés inkább az, hogy ha már van az embernek egy ingyenes internetkártyája, akkor van-e értelme külön virtuális kártyákat generálgatni, mert szerintem nem sok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák