Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jezsu1998

    csendes tag

    válasz rwu #8579 üzenetére

    Szia!

    Nekem a Gránit Banknál van számlám (Sztár számlacsomag) Platinum Mastercard-dal már egy éve. Én eddig maximálisan elégedett vagyok minden szolgáltatásukkal. Hirdetményük is logikus, nincsenek rejtett költségeik. Ügyfélszolgálatuk is segítőkész. Mobil appjuk is jól működik, a mobilvásárlás is. Egyedül a MobilBank hiányzik még, bár végső esetben a normál netbank is használható telefonról is (azonban nem praktikus).
    Én véleményem szerint a Gránit biztosabb hátterű, mint a Magnet, de a Magnet mellett szól a "közösségi banki" működése, és a magas szintű társadalmi felelősség vállalása. Továbbá a bank fiókjai (a Gárdonyi téri biztos) kvázi egy kis kávézóként működik.
    A Gránitról még annyit tudok elmondani, hogy nagyon kényelmes, hogy nem kell figyelnem az ATM használatnál, melyik bank üzemelteti, mert ugyanúgy kezeli mindet.
    Ha nem szükséges számodra pénztári készpénz befizetés, akkor nagyon valószínű, hogy megérné számodra a váltás, és ha valóban ennyi a kártyahasználatod plusz a bolti vásárlások, akkor szinte biztos.
    Bankrációra beírtam adataidat, szokásaidat. Az első 3-ból 2 Gránitos ajánlat (Digitális és Ász), a 3. egy MKB- bankos, de az csak promóció és csak egy évig érvényes utána egy jóval drágább díjcsomagba raknak át.
    Mindkettő gránitosnál az átutalásoknak minimális a költsége, ha csak havi 1-2 van ahogy írtad, akkor a Digitális jobban passzol hozzád.
    Ha szoktál utazni külföldre, akár évente 1-2-szer is érdemes lehet neked is megfontolni a Platinum kártyát (Már csak az utasbiztosítás egy kb 8-10 napos utazással visszahozza a bankkártya árát), kapsz soron kívüli ügyfélszolgálatot, havonta 4 db belföldi és 2 db külföldi ingyenes ATM használatot.

    Remélem tudtam segíteni! :)

Új hozzászólás Aktív témák