Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz sgx #746 üzenetére

    A kartyafigyelo es a szamlafigyelo szolgaltatas kozott mi a kulonbseg?

    Ha volt OTP-sként hasonló elvárásaid vannak az sms szolgáltatással kapcsolatban, mint ahogy az OTP-nél volt akkor kissé ki kell ábrándítsalak.

    Kártyafigyelő: összes olyan zárolási tranzakcióról sms, ahol bankkártyával tranzakció történt, ha jól emlékszem a következőket tartalmazza:
    tranzakció ideje, hely, azonosító, összeg, devizanem

    Számlafigyelő pedig a tranzakció valamennyi részletét (nem csak a kártyás vásárlásokat, hanem az összes számlamozgást) a rendelkezésre álló egyenleggel, ez az ami a fentiből kimarad.

    Ha jol ertelmezem a CIB internetkartya csak interneten valo vasalasra hasznalhato...

    Jól. Online-osoknak ingyen adják. Ha más nem még mindig ott az MC unembossed vagy rendelsz a netbankból olyat ami neked tetszik. (cibnél vagyok én is)

    "Így ez a kártya kizárólag a kártyaszám interneten keresztüli megadásával kezdeményezett vásárlásokra használható."

    Elég megnyugtató ha azt mondom, hogy itt van tőlem karnyújtásnyira a kártya, a vásárlást sem ma kezdtem vele, a lejárt netkártyát megőríztem érdekességképpen.

    Az internetkártyához igen automatikusan jár egy új kártyaszámla. Nekem cibezz van, gyakorlatilag csak a kondik mások, de a szolgáltatás ua. amit te is igénybe vennél. Az smst én lemondtam, mert tök felesleges.

Új hozzászólás Aktív témák