Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz fokukac #373 üzenetére

    Alapvetően nekem sincs, de mondanék egy-két példát, ahol nem fogadnak el kártyát.

    Fénymásoló szalonokban, olcsóbb számtech boltokban (ha lenne kártyás fizetés, az megdobná az összeget), fodrásznál, pékségekben.

    Hajlandó lettem végre tudomásul venni, hogy nem lehet mindenhol kártyával fizetni, pedig nagyon nem tetszik. Hogy mást ne mondjak: posta.

    De ami még felháborítóbb és teljesen értetlenül állok a dolog előtt: webáruházak közül nagyon sokan még mindig ott tartanak, hogy vagy futárszolgálat vagy posta szállít utánvéttel. Az összeget átutalással, netán bankkártyával a neten kifizetni nem lehet. Elég gáz!

    Khm.. aki nagyon nem kíván OTP-ékkel, K&H-ékkal, CIB-ékkel szerződést kötni virtuális pos ügyében, az miért nem biztosít legalább paypalos fizetést a honlapján? Na mindegy ez csak ilyen költői kérdés volt. De ha válaszoltok nem haragszom meg. :D

  • tildy

    nagyúr

    válasz fokukac #373 üzenetére

    no , én viszont utálok magamnál kp-t hordani, ezért többször kell kivennem, vagy otthon tárolgatnom . Vannak olyan szituk, amiket nem tudok megoldani kp nélkül (bár lehet megbeszélem, hogy lehessen , pl. doki ) , albérletet szintén kp-ban fizetem. Szóval havi két felvét minimum megvan, mindig.
    A maradékot meg lekötöm 10% kamatra. Jó lenne ez amúgy, ha mittudomén 2-300 Ftos havidíjjért lenne benne kpfelvét is.
    De ha sokat kekeckedik a raffi meggondolom, hogy átmenjek az axahoz.

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák