Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .tnm

    addikt

    válasz RR-13 #12711 üzenetére

    nem azt kétlem, hogy megteszik, azt kétlem, hogy jogosan teszik meg. ha febr.12-én felszámolják a márciusi számlavezetési díjat, amely elengedési feltétele utalás febr.15 és márc 15 között, akkor ez egy teljesíthetetlen feltétel, és akkor ebben az esetben:
    - ez vagy egy számlazárási díj, mert nem lehet elkerülni
    - arra kényszerítenek, hogy mindig csak a hónap második felében mondd fel a számládat, amivel viszont több, mint egy hónapos felmondási időt kényszerítenek ki, ami viszont tilos (tudomásom szerint)

    egyébként ha a privi L számláról az utalás nem abszolút ingyenes, akkor az, hogy csak azért utal oda valaki, hogy a feltétel teljesüljön, majd utána azt a pénzt nyilván tovább utalja, akkor ezen második utalásnak a díja megint egy elkerülhetetlen fix összeg, ami a számlazárással szorosan összefügg, tehát a gyakorlatban számlazárási díj. biztos vagyok benne, ha valaki ebbe beleállna, akkor az erste meghátrálna.

    a hiteles számlámhoz nem volt bankkártyám így nem tudom, most hogy van, de anno mikor diákszámlámat szüntettem meg az erste-nél, akkor pl. a bankkártyát vissza kellett adnom megszüntetéskor és deaktiválták is. ha most is így van, akkor a felmondási időben már nem ugyanazt a szolgáltatást nyújtja az erste, mint előtte, (havi kétszeres ingyen kp felvét pl. kuka) nem tudom milyen alapon számolna fel teljes díjat (arról nem is beszélve, hogy a havi díjat időarányosítani kéne amúgy is, ha nem a teljes hónapban él a szerződés)

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Új hozzászólás Aktív témák