Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    elvileg a posta olyan, mint egy ATM, tehát szerintem olyasmi összeget számolhat fel az OTP, mintha ATM-nél fizetnél be pénzt.

    Ezt erősen kétlem. A banki befizetéseket a legritkábban szokás sarcolni, a kifizetéseket annál inkább.

    Ha számlára akarsz befizetni postán keresztül, azt elvileg a rózsaszín csekken teheted meg, ami ugyebár banki átutalásnak minősül a posta szemében, szerintem erről inkább a postát kéne megkérdezni.

    Mellesleg megoldás: keresel egy OTP-t és befizeted ott az tuti ingyenes és azonnali.

    Junior Light-al van nekem, ami díjmentes.

    Jó, hogy ismételsz. :D

    11, akkor T-mobilera kéred? :D

    átutalások és a pénzfelvétel persze pénz, de hol nem?ű

    cibezz: 2 ingyen felvét bármely belföldi atmből és minden irányban ingyenes az átutalás meg a beszedési megbízás. Jobb mint az otp 190 Ft-os átutalási díja. :D

    ludsimon: Nehogy már nekünk linkeld az otp kondíciós listákat, mikor szerintem én pl. többször olvasgattam összességében mint ahányszor te valaha fogod. :D :P

    És azt is tudom, hogy paypali kompatibilis a kártya, mivel anno használtam is vele.

    és ha kézpénzt viszek be de folyósítani akarom a számlámon, akkor már deviza?

    Számlára kerül, tehát deviza.

Új hozzászólás Aktív témák