Új hozzászólás Aktív témák

  • [CS]Blade2

    addikt

    1-486-5111 a Rai lehet? Állítólag a rai porszívóügynökei hivnak ezen a számon, de lehet voip-es átverés is. Próbálnak hívni, de én még csaladtagnak is csak 10-ből 2x veszem fel a mobilt, mert sosincs a zsebemben, mindig lerakom valahova, aztán tök máshol vagyok, porszívóügynököt vagy ismeretlen meg alapból nem veszek fel, hogy nehogy felirják, hogy ez a marha múltkor felvette, és akkor még több számon még többet b.gatnak.
    Na nem is ez a lényeg, hanem az előbb mobilfeltöltést fizettem RAI kártyámmal, és rá pár másodpercre csörgött erről a számról.
    Elképzelhető, hogy van egy voip-es rendszerük, ami figyelte, hogy mikor fizetek a kártyával, és ezzel életjelet adok, és auto tárcsozott, hogy adhassanak egy hihetetlen ajánlatot?

    Igazából várom, hogy b.gatni fognak, mert márt küldtek postán egy papírt, hogy vegyek fel hitelt hitelkártyával, meg szerintem lassan b.a a csörüket, hogy a Bázis 1.0-ban vagyok, és 129Ft-ot tudnak csak leszedni havonta, és 2680Ft-ot éves kártyadíjra. ;]

Új hozzászólás Aktív témák