Új hozzászólás Aktív témák

  • tkazmer

    addikt

    válasz #41635072 #661 üzenetére

    szerintem az eurónak nyugodtan nyiss egy euroszámlát (cibezznél elvileg asszem ingyen van), és ha elég eurót befizetsz (3-400 most a limit), akkor elég jó kamatokkal le tudod kötni. ha nincs ennyi euród, akkor meg csinálj egy euro értékpapír számlát + egy ebrokert hozzá (cibezzel az is ingyenes), és vegyél belőle valamilyen euróban denominált befektetési jegyet. vásárlási jutalék nincs, az eladási jutalék pedig az euro pénzpiacinál (ami gyakorlatilag biztosan hoz évi pár százalékot) 0.5€.
    fontnál már nem nagyon van ilyesmi ajánlat, azt lehet, hogy jobban megéri, ha konvertálod valamivé és úgy fekteted be.

    #668) ludsimon
    elvileg a posta olyan, mint egy ATM, tehát szerintem olyasmi összeget számolhat fel az OTP, mintha ATM-nél fizetnél be pénzt.

    (#663) ludsimon
    az MKB-nál eddig még csak jó kiszolgálássan találkoztam, mégha számomra nem is voltak jók a kondíciói, az ügyfelekhez (potenciális ügyfelekhez) való hozzáállásuk példás.

    [ Szerkesztve ]

    úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

Új hozzászólás Aktív témák