Új hozzászólás Aktív témák

  • dabadab

    titán

    A multkor nagy lelkesen otthagytam az OTP-t es atvonultam a CIB-hez. Most eppen a CIB-et hagyom ott es vonulok tovabb a Citihez, igy aztan megosztanam a tapasztalatokat:

    Nincs Maestro kartyajuk. Ez eloszor nem tunt tul lenyeges dolognak, viszont kenytelen voltam radobbenni, hogy Ausztriaban egy csomo helyen csak es kizarolag azt fogadjak el, Visa es MasterCard nem jatszik. Hoppa. (Alapvetoen ez az a pont, ami miatt otthagyom oket.)

    Az SMS ertesites eleg vicces. Eleve ket SMS-ertesito szolgaltatasuk van, egy a kartyara, egy a szamlara (es persze mindegyikert kulon fizetni kell), aminek az az eredmenye, hogy ha vhol kartyaval fizetek, akkor vasarlaskor (a kartyas ertesites kereteben) kapok egy SMS-t a vasarlasrol, de ebben nincs benne az uj szamlaegyenleg, aztan kb ket nap mulva, altalaban az ejszaka kozepen (anyjukat) kuldenek egy masik SMS-t (ez mar a szamlas), amiben benne van az uj egyenleg is.

    A kulfoldi vasarlasokat devizaeladasi arfolyamon szamoljak el (OTP-nel kozeparfolyamon).

    A netbankjuk egesz jo, Java alapu, gyors, userfriendly, a kedvenc feature-om, hogy tobb tab is nyitva lehet, vagy fix jelszoval (ez milyen dilettans baromsag mar?) vagy tokennel mukodik, ami jo moka, viszont plusz egy kutyu, amit hurcolaszni kell (meg el lehet vesziteni meg nem tudom, hogy hosszutavon mennyire maceras (mert ha lemerul az eleme vagy tulzottan elmaszik a belso oraja, akkor vissza kell menni a bankba, hogy ujraszinkronizaljak)).

    Majd meselek a Citirol is, ha gyulik nemi tapasztalat :)

    DRM is theft

Új hozzászólás Aktív témák