Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morris

    veterán

    válasz tildy #47 üzenetére

    beszélj magadról nyugodtan, elvégre példák illetve tapsztalatok, esetleg még ötletek gyűjtése végett nyitódott a topik.
    na jó, természetesen a vélemények miatt is!
    A meló részével teljesen egyetértek. én is csinálnám azt amit szeretek kicsit kevesebb pénzért is. de még nem tudom mi az.
    Persze ha megtaláltam, szólok :DDD
    utcára nem akarok kerülni. ez nem szerepel a céljaim közt :B

  • #24889344

    törölt tag

    válasz tildy #47 üzenetére

    Már van vagy 2 éve hogy váltottam melót,Az új helyen kevesebb a fizu,de viszont nyugodtabb a meló az előző helyhez képest,és nem b@szogat senki.
    Nem úgy kell járnom melóba aggódva hogy ma megint mit csinálok olyat ami nem tetszik a főnökségnek,mivel b@sztatnak.Raktáros és eladó voltam.A főnökség irodáján tükrös ablak volt ami az üzletbe nézett.Ha megáltál egy pillanatra és nem matattál semmivel,prémium le.Ha a raktárban rakodtál,hova lett már megint-mit csinál.Akárhogy igyekeztem mindig volt valami ami nem tetszett valamelyiknek.A főnökség = főnök,felesége,felesége testvére,lánya,lánya férje,fia.Mi eladók 6-an voltunk.Vevőkkel nem szabadott beszélgetni,csak gyorsan-gyorsan kiszolgálni.
    Volt egy eset,költözködött az üzlet,megbeszélés - halottak napján ki jön be rakodni.Ránk lett hagyva,persze senki se jött be.Év végi megbeszélésen persze fel lett hozva,hogy őnekik hogy fájt hogy nem jöttünk be melózni halottak napján,ha tudják hívnak be sulisokat segíteni ezekszerint nekünk nem kell a pénz.
    Vége felé már gyomorideggel jártam melózni,feleségem terhes volt.Melózni kell,nem hagyhattam ott.Aztán közbejött valami egyik nap délelőtt behívatás (nagyon megbántottm a főnököt-céget),mehetsz haza nem kell itt dolgoznod.Feleségem nagyon rosszul viselte,akkor volt 6 hónapos terhes.
    Olyan 1 évbe telt mire találtam munkát,volt ahol felvettek volna csak én nem akartam (multik) de megérte.
    Az új helyen lassacskán fizu is jobb lett,munkaidő is kevesebb (htei 6 napot dolgozok minden héten),jól kijövök a főnökkel is.Szeretek itt dolgozni.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák