Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz #54715584 #46 üzenetére

    Csak nem akartam, hogy jöjjenek az ''okosok'' és belémkössenek, hogy már megint magamról beszélek :U

    Szóval : szerintem sok ember átéli ezt az érzést, amiről beszéltek. Sokan úgy vannak vele, hogy az sem zavarná őket, ha számukra gáz melót kéne csinálni, de többért. Viszont szerintem ez nem hivatás. ÉS amit nem örömmel csinál az emebr, az előbb utóbb megbosszulja önmagát. Oké, kellenek a kompromiszumok, de legyetek képesek váltani, különben az lesz, amiről itt is írtok.
    Jaj istenem, én is hogy vacilláltam, bele merjek-e vágni az új melóhelybe (volt nagy nagy pozitívuma a dolognak, de volt negatívuma is, és az zavart). Pedig a régi helyemen nem szerettem lenni. Lehet a cég is olyan volt, lehet , hogy csak én beszéltem be magamnak, hogy ez nekem kevés, de úgy tűnik jól tettem, hogy léptem. Szóval ne féljetek lépni, oké, kerülhet az ember rosszabb helyzetbe is, de mit veszíthettek? Azért az utcára csak nem kerültök ....

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák