Új hozzászólás Aktív témák

  • Eastman

    őstag

    válasz Morris #4 üzenetére

    Szerintem nem vagy lemaradva semmiről. Ha elfogadod egy hét évet többet élt ember tanácsait. Gyűjts élettapasztalatot, járj nyitott szemmel, foglalkozz önmagaddal, ismerd meg önmagad legalább olyan szinten, hogy ne okozz meglepetést magadnak egy-egy kimondott mondattal egy-egy szituációban, tudd, hogy ki vagy, mik a képességeid, mik a lehetőségeid, merj kérdezni, merj őszintén beszélni bárkivel, mondd ki mindig - persze a kellő tisztelettel - amit gondolsz, tiszta szívvel, tiszta elmével járj, a régi mondás szerint ''addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér'', de élj a felkínálkozó lehetőségekkel, ha kinyílik egy ajtó azon menj be a csukott ajtón ne dörömbölj, lehetnek nagy álmaid, de ezekkel ne árts másoknak, ne csak a tárgyi világot lásd, próbáld észrevenni mások érzéseit is, ne dolgozd halálra magad vagy ha mégis keresd meg azokat a helyeket, dolgokat, élményeket amik feltöltik az energiáid. Úgy élj, hogy halálod után senki ne akarja levizelni a sírod!

    Ez az én receptem. ...ez a nehezebb út! Mondjuk én nem sietek sehova'. Ami van, annak örülök. Ami meg nincs, jó lenne, de nem pusztulok meg érte. Eddig még minden kívánságom teljesült. A könnyebb a hitel, pénz, csillogás.

    [Szerkesztve]

    https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Új hozzászólás Aktív témák