Aktív témák

  • Kromszi

    csendes tag

    Sziasztok!

    A kérdésem a következő, ami a téma címe is:
    "Hogyan lehet a Windows Mailprogramot beállítani alapértelmezettként a .emlkiterjesztésű fájlokhoz?"

    Windows telepítéskor ez az alapértelmezett program ehhez a fájltípushoz, viszont ezt módosítottam korábban a Wordre, ez nem lett megfelelő ezért szeretném visszaállítani.

    Windows Vista Enterprise oprendszer van a gépen, és próbáltam már több variációt is.
    Start menü --> Alapértelmezett programok -- > Fájltípus vagy protokoll társítása adott programhoz. .eml kiválasztás -- > Program módosítása....
    Vagy a fájlon jobb egérgomb tulajdonságok módosítás...
    A probléma itt kezdődik.

    A Windows Mail porgram a C:\Program Files\Windows Mail\WinMail.exe-vel indítható ami alapból rejtett és egyéb attribútumok vannak rajta.
    Amikor a program módosításánál ki akarom keresni az exe-t nem látszik. Ez még nem is lenne gond mert Total Commanderrel levettem az attribútumokat róla így már látható a tallózásnál, viszont amikor kiválasztom, és klikkelek kettőt nem dobja be a programot a listába.

    Várom a lehetséges megoldásokat :)

    Köszönöm!

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    Máskor használd a keresőt, van már ilyen topik.[link]

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Aktív témák