Új hozzászólás Aktív témák

  • Orm

    újonc

    "Mivel én is egy nagy “hardcore gamer” vagyok nagyon jól tudom,hogy a várakozási idő a lag az egyik nagy rémálma a játékosoknak.Például Online Multiplayer játékoknál teljes letargiába tud sorolni,ha nem tudsz beadni egy head-shotot,vagy boos fight-nál az utolsó pillanatban belaggol minden.Akkor van a legnagyobb szívás,ha Campaign Módban játszol a barátaiddal,és te vagy a “leggyengébb” te reagálsz a leglassabban mindenre…

    Amikor csatlakozni akarsz az egyik szerverhez nem biztos,hogy mindig a településed közelében lesz.Tehát,ha csatlakozol egy távolabbi szerverre,akkor a pinged eléggé megnő.A magas ping nagy “ellensége” a játékosoknak,nagy ping több lag-ot eredményez,több lag pedig borzalmas játékélményt.Hadd kérdezzek valamit.Hányszor dobtak már ki egy szerverről,mert nagy volt a pinged ? Biztosan szidtad is a moderátort,lehordtad mindenek,de ez volt a helyes,amit tudott csinálni.

    A magas pingeddel nem csak a játékot befolyásolod,hanem más játékos játékélményét is.Kampány módban nem tudod támogatni a csapattársaidat,mert a várakozási időd elég nagy,és ez az oka amiért a moderátor a nagy pinges játékosokat kirúgja."

    Sziasztok a mai nap találtam erre az oldalra,remélem nektek is a segítségetekre lesz.Nekem nagyon sokat segített :)

    [link]

  • Met

    nagyúr

    válasz Orm #1 üzenetére

    Köszi a reklámot.

    "If in doubt, flat out!" Colin McRae

Új hozzászólás Aktív témák