Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Navaren

    aktív tag

    válasz niof #72110 üzenetére

    Hozzátartozik a magyarázathoz, hogy szerintem a világ legforróbb 7700K-s CPU volt az S340-ben [link], 280-as kompakt vízzel is 70 fok felett ment 4.7 GHz-en játék (Mi volt akkoriban, Far Cry 5, Ghost Recon, Wildlands, stb.) közben, komolyabb tuningra nem is vállakoztam.
    Meshify C-ben sokkal jobban érezte magát a CPU, csak ott meg a GPU főtt meg, konkrétan cipőkanállal kellett bepaszírozni a VGA-t a gépbe :) [link].
    Így lett FD Meshy S2.
    Az igazából minden tekintetben szuper volt, csak szinte feleslegesen nagy épített víz nélkül (meg még a pici 1070-essel). [kép]
    Meg, mint írtam, kezdettől fogva 'zörgött', rezonált az oldallap, aztán ahogy a porszűrő szivacs bélés szép lassan 'kikopott' felül (elszakadozott a rendszeres takarítástól, így aztán kiszedtem), már ott is, és nem tudtam cserepaneleket venni.

    Így lett most Lancool 216, nekem ezek az O11-stílusú teliüveg kuckók nem jönnek be, akkor inkább valamilyen frame - típusú, open air házon gondolkodnék el :).
    De egyelőre még a rózsaszín köd - időszakom van a 216-tal. Szuper. Szerintem.

    iBalu // Ordo Ab Chao //

Új hozzászólás Aktív témák