Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz Gaben01 #54279 üzenetére

    Ez nem feltétlenül nagy dilemma. Csak a végletet kell elkerülni, ezért is írtam amit írtam. Nekem is volt rengeteg gépem a full vízhűtéses dupla processzoros Xeon-tól a hétköznapi i7 + SLI/CF kombókig, de ma már nem hiányoznak.

    Én tökéletesen meg vagyok (lennék) elégedve a mostani ITX gépemmel, csak vettem volna bele legalább egy 750(Ti) szintű kártyát, vagy egy kicsivel erősebb procit, mert most csak egy Celeron G1820 van és annak az IGP-je, ami azért már kevéske. Erre írtam, hogy ez már a ló túlsó oldala.

    Egy ésszerű kompromisszum az tökéletesen élhető. Egy ideig használtam i7 3770k-t is magában (előtte 7970 és CF is volt), na azzal már komolyabban lehetett játszani is magában is (BF2 fhd-ban stb.), azzal most is kiegyeznék. Én csak azért voltam botor, mert már annyira ment lefelé az igényem, megszületett a fiam stb., hogy elvetettem a sulykot és túl kicsire váltottam. Erre mondtam, hogy nehogy megbánja, mert később még megbosszulhatja magát.

    Egyébként Skyrimozom a mostani gépen is és egész hozzá szoktam az alacsony részletességhez, már szinte fel sem tűnik, csak néha válik kevéssé az IGP, de akkor azért bosszantó. Ezért akarok ennél azért egy kicsivel feljebb váltani. Szó szerinti játékos gépem már valószínűleg sosem lesz, nincs rá igény, csak egy olyan gép a cél (amihez végső soron már csak egy kicsi dVGA kell), ami kiszolgál havonta egyszer-kétszer, amikor mégis játszom. Konzol nálam nem játszik, bár fiam miatt lehet nekem is lesz idővel. :B

    [ Szerkesztve ]

  • Grózi

    veterán

    válasz Gaben01 #54279 üzenetére

    Az elmúlt 2 évben 11 (!!) felsőkategóriás gépet építettem magamnak különböző házakban,lég-kompakt-teljes vízzel.Valahogy 2-3 hónap után mindig újat akartam és a Far Cry4-t leszámítva nem is játszottam.Viszont 1 gépet leszámítva(a komplett vizes-az -70K) vagy ugyanannyiért szálltam ki belőle vagy egy kis nyereség is volt.Valahogy igazából az építés ami lázba hozz(és sűrűn a pokolba is kívánom ;] ) és utána rájuk unok.
    Vagy telibe vizezem egy 970 vagy 290X-l és akkor biztos nem adom el mert bukok vagy valami netezőst építek-így is úgy is megosztom majd itt a fejleményeket!! :)

    [ Szerkesztve ]

    Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

Új hozzászólás Aktív témák