Új hozzászólás Aktív témák

  • Floyd80

    addikt

    válasz Kobe #66797 üzenetére

    Szia,

    hátul nagy rendet nem lehet tartani, de össze lehet azért valami rendszerbe rendezni, csak nem két perc. Én úgy szoktam, hogy a ház és tápkábelek legyenek először elvezetve, ahhoz ritkán nyúlunk, utána hdd, ssd-k, satakábelek, ventikábelek, végül az AIO kábelek, hogy ahhoz könnyen hozzáférjünk.

    Elől a VGA kábeleket lehetne még kicsit hajtogatni talán, aulról felhozni ahogy grave is írta.
    Meg ez ha i-s verzió, akkor VGA-t függőlegesen is be tudod rakni, az is eltakar sok kábelt.

    Elvileg tudnak küldeni tetőt: https://support.nzxt.com/hc/en-us/articles/204736354-Exchange-or-Replacement-Part-

    AIO: előre tenném a radit, ott sokkal hűvösebb lenne sztem, az a három gyári venti meg sok levegőt nem hoz be amúgy sem, annyit kis túlzással a 140-es radiventillátorok is átfújnak, de fenn meg hatékonyabban tolnák ki a meleget.

    Ventik: most szedtem ki az összes NZXT ventit a házból (4db 140-es AIO AER + a hátsó ház venti), mert nem tetszett a hangjuk, idegesítő morajlásuk van alacsony fordulaton, most ilyen economy pack Arctic-ok vannak benne, egész jók, de ezekből úgy látom nincs RGB-s.

    "Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

Új hozzászólás Aktív témák