Új hozzászólás Aktív témák

  • Astorian12

    tag

    Sziasztok, gondoltam megosztom veletek, hogy sikerült a monitor vásárlásom...

    A story röviden, lassan 3 éve építettem 1 gépet amit egy 720p-s buta tv melle tettem be munka és játék miatt, kompromisszumokkal 40-50fps-t tudott kb. athlon x4 950, 8gb ram r9 380x, ebben később cserélve lett a cpu egy 2400g-re így már a játék sem volt annyira "vészes".(itt raktam össze darabokból HA-ról vadászott alkatrészekből egy vízhűtést a procira mert borzalmasan hangos volt a gyári) Ez elég sokáig ebben a formában működött aztán jött az ötlet, hogy kéne 1 külön monitor egy LG 21:9-es FHD+ monitor formájában ez meg is valósult...itt jöttek a gondok és elkapott a gépszíj... kell egy új vga és plusz ram... de ha már az asztalra kerül fel a gép nézzen ki jól...így végül 1 120mm-es ventitől eltekintve minden cserélve lett :DDD a képek közt enyhe változás látszik, természetesen az első ötlet egy egyszerű gép volt RGB nélkül mert az minek... :))

    Tanulság...nem szabad monitort venni...

    Természetesen már most azt nézem, mihez kéne még hozzányúlni, a következő ötlet már nagyjából összeállt, hogy nekem merev cső kell... :DD

    Igen, itt nem ártott volna a kép előtt legalább kifújni a gépet :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák