Új hozzászólás Aktív témák

  • feldeci

    tag

    Mikor láttam az NZXT H440-et tudtam, hogy nekem kell egy. :) 5+ éve egy Thermaltake Element T-t használtam, ideje volt a frissítésnek. Beszéljenek a képek:

    A lényeg: Gigabyte Z87X-UD3H, Core i5 4670K + Raijintek Themis (push-pull konfigban), Kingston HyperX Savage 8GB 2400MHz, 2 x Gigabyte GV-R797OC-3GD (AMD Radeon 7970), EVGA Supernova 850 G2

    Nem a leghűvösebb ház, de nem is vész. A fenti GPU max 80C, a lenti max 73C több óra játék után a gyári ventiprofillal, minkét GPU 100% load-nál. CPU 60C (65-80% load), főként a GPU-k által termelt hő miatt. (Dragon Age: Inquisition különben, ami így megeszi még ezt a konfigot is).

    A gyári ventik hangosak alapból a fan hub-ra kötve. Az elöl lévő 3 darab 12cm-es ventit meghagytam a gyári NZXT-ket, viszont mindhárom alaplapra van dugva és BIOS szabályozza őket, a hátsó 14cm-es venti pedig egy Fractal Design Silent Series R2, a hozzá adott feszültségcsökkentővel a fan hub-ra kötve. Így desktop-on szinte teljesen néma (a táp félpasszív), játék közben már megjön a hangja, de sajna a két, nem túl jól sikerült hűtéssel rendelkező 7970 miatt.

    Viszont ezt a házat bátran ajánlom, eszméletlen szépen el lehet rendezni a kábeleket, semmi sem látszik belőlük.

Új hozzászólás Aktív témák