Aktív témák

  • #51736960

    törölt tag

    Mivel tegnap a barátnőm vett egy mérleget, elhatároztam hogy lefogyok. Fél év alatt több mint 10 kilót híztam, elég viccesen nézek ki. (persze azért még mindig király vagyok, de zavar hogy a felső gomb már egy ideje nem jut szóhoz a gatyámon.)

    súlyom: 85,6 kg
    testzsír százalék: 12,6%
    víztartalmam: 62%

    Mivel munkanélküli vagyok, ami mai napom (is) eseménytelenül telt el. Délelőtt az önéletrajzomat csinosítgattam, majd a szokásos ebéd utáni nfsu2 következett. Ezután szundikáltam egy kicsit. Most pedig már annyira unatkoztam, hogy elkezdtem ezt a blogot írni, pedig idáig meggyőződésem volt, hogy ez a lelki szegénységben szenvedők időtöltése, lásd pl. twollah.

    Nem tudom meddig fog tartani a bloggal kapcsolatos lelkesedésem, jó esély van rá hogy nem sokáig. Az a típus vagyok, aki szereti félbehagyni, majd magasról leszarni a dolgokat. Nem vagyok kitartó, könnyen feladom a legkisebb nehézség láttán is. Iszonyatosan lusta ember vagyok.

  • #51736960

    törölt tag

    válasz #51736960 #1 üzenetére

    ''ami mai napom''... gratulálok lángész, helyesírási hiba a blogod nyitóhozzászólásában. Még el sem kezdted, már el is szúrtad. Nem okoztál csalódást.

    [Szerkesztve]

  • #51736960

    törölt tag

    válasz #51736960 #2 üzenetére

    hehe :)

    na igen. Amúgy félelmetes, hogy az ember egész jól el tud beszélgetni magával, ha blogot ír. Remélem ez később nem fog valamilyen (még a mostaninál is súlyosabb) tudathasadásos állapothoz vezetni.
    A másik iszonyatosan nagy előny a blogban, hogy ebbe a topikba csak én írhatok, nem rondíthatja össze a ''plebs''. Igen, ez az én kis birodalmam, és itt az én szabályaim szerint játszunk, melyek a következők:

    1, nincs magadhoz nyúlkálás, amíg a blogom olvasod
    2, ha nem tetszik valami, írj mailt (úgysem olvasom)
    3, Egy nap legalább egyszer gondold át az életed.

  • #51736960

    törölt tag

    nagyon várom már a hétvégét. A barátnőmmel mindig nézzük walkert, a texasi kopót. Az egyik kedvenc sorozatom. Tetszik ahogy walker aprítja a rossz fiúkat. Persze lehet érezni, hogy neki tökmindegy, ugyanolyan szívesen ölné a jókat is. Ezért tetszik, mert olyan brutális, igazi keménytökű fazon a 80-as évekből. Pont olyan, mint én.

    egy kis irodalom: [link]

  • #51736960

    törölt tag

    egyébként a blogom címét egy másik nagy kedvencem, austin powers ihlette:

    Vanessa: Mr Powers! Soha nem feküdnék le magával! Ha maga lenne az utolsó férfi a Földön és én az utolsó nõ, ha az emberi faj fennmaradása függne tõle, akkor sem lennék rá képes.
    Austin: Hogy érti ezt, Vanessa?

  • #51736960

    törölt tag

    update: az előbb kaptam egy privit a blogommal kapcsolatban. Nos, úgy látszik hogy nem mindenkivel vagyok egy hullámhosszon, ezért különböző emberek eltérő módokon értelmezhetik az itt leírtakat.
    Ezúton kérek mindenkit, hogy akinek problémája van az ne privizzen, mert a privát üzeneteket gyakran olvasom. Ha lehet e-mailt írjatok az adataimnál szereplő címre, melyet kábé kéthavonta látogatok meg, és akkor is olvasatlanul törlöm az összes levelet. Köszi :)

  • #51736960

    törölt tag

    Jó reggelt, kedves blogom! :)
    Elég rosszul indul a napom, ugyanis dugába dőlt az összes tervem. Még tegnap este elindítottam a crashday letöltést, hogy ma egész nap tudjam tolni. De sajnos a játék nagyon gagyi, fél óránál többet nem bírtam vele játszani. De akkor mit csináljak ma? Azt hiszem visszatérek a jó öreg nfsu2-höz.

    A mai depresszió-adagomat is megkaptam már, mivel beleolvastam néhány ph topikba: inkorrekt eladók, lehúzás, óvodások tömkelege, anyázás magasfokon. Gratulálok.
    Ilyenkor elképzelem, hogy az összes gyökeret bezsúfolnám egy terembe, én is utánukmennék, az ajtót pedig bezárnám. Fél óra múlva, véresen, szakadt ruhában, mosollyal az arcomon jönnék ki. A teremben mögöttem csak csend, semmi nem mozdul.

  • #51736960

    törölt tag

    az előbb elbűvölő levelet kaptam az amerikában élő nagybátyámtól, melyben egy rögtönzött home made teszt is található:

    yo loser,

    i think you have a drinking problem, and here's a
    little test to give yourself to see if you are indeed
    an alcoholic:

    1) i consume more than five drinks a day
    2) i often blackout when i drink and sometimes i wake
    up naked with strange men
    3) when i drink i seek out moldovan whores no matter
    the price
    4) when i drink - csaba looks more and more sexy
    5) after drinking my english becomes worse while my
    roma improves
    6) after a big night of drinking my ass often hurts
    7) when i drink it is with a man named gabor, who
    often ass fucks me
    8) i often wake-up in my own vomit after drinking, and
    sometimes there is a big black nigga dildo stuffed in
    my ass
    9) when i drink i sometimes end-up in pest or the buda
    hills naked with gabor
    10) sometimes i drink alone and touch myself

    if you answered yes to more than five of the above
    questions - you have a drinking problem

    fuck you - have a nice weekend.

  • #51736960

    törölt tag

    na, túl vagyok a szokásos délutáni szundikáláson. azt hiszem most nosztalgiázok egy kicsit, és megnézem a terminátor 2-t. I'll be back :)

  • #51736960

    törölt tag

    ismét egy gyönyörű nap veszik kezdetét! Sajnos ma állásinterjúra megyek, de szinte biztos hogy nem vesznek fel, mivel elég durva fizetési igényt adtam meg. Arra a következtetésre jutottam, hogy kevés pénzért nem fogok dolgozni, annál többet ér az életem.

    le fogok szokni a ph olvasásáról, hihetetlen hogy egyes topikokban már reggel 8 előtt megindul az anyázás. jó példa erre a politika topik, amelynek van kb. 10 állandó tagja, és egyfolytában, hónapokon keresztül szajkózzák ugyanazt a szart. nem tűnik fel nekik, hogy a másik 9 ugyanolyan meggyőzhetetlen fanatikus.

    ami még érdekes, hogy pl. a ''félisteni'' rangú tagokról gyakran a többiek (és saját maguk is) elhiszik, hogy tényleg félistenek. nem nagyon mernek nekik beszólni, és érdekes módon kialakul egy szopótáboruk is, mely gyengébb értelmi képességű, alacsonyabb rangú ph tagokból áll.

    igen, a ph pont olyan mint a világ, csak kicsiben.

  • #51736960

    törölt tag

    ismét kedves hangvételű levél, ezúttal egy másik barátomtól, egyenesen a vendégszeretetéről és kifinomult stílusáról messze földön híres pennsylvaniai countryside-ról. az amerikai kultúra iránt érdeklődőknek kötelező olvasmány:

    ''hey motherfucker, just got home from work and read your message. I want summer to come so bad. dont forget to get the russian whores ready. Tommy is in love so I would guess he wont be coming. That means no russian whores for him. I hear you talk to brandy every once and awhile. You should give her an old fashion Hungarian ass fucking. At least make her suck your cock. I dont know why your sisster would say that when all I said was hello. I dont know about Hungarian women they seem very bitchy. Well dumb fuck I will let you go. Keep the emails coming. I check mine everyday so dont be an asshole. Oh yea, one other thing. Dont forget to fuck yourself, Asshole! Your american friend, Trent von long cock!''

  • #51736960

    törölt tag

    na, sikeresen túlestem egy állásinterjún. még nem tudom felvettek-e, remélem nem. utálok dolgozni.

    beleolvastam egy pár blogba itt a ph-n, és tudomásul kellett vennem hogy a legtöbb blog harmat gyenge. megfigyelhető, hogy lényegében mindegyik tök egyforma:
    - felkeltem
    - dolgoztam/tanultam
    - ettem
    - lefeküdtem
    és mindez szmájlival és helyesírási hibákkal teletűzdelve. ha moderátor lennék, az ÖSSZES blogot (kivéve twollah-ét) kapásból törölném, a szerzőjüket pedig bannolnám. ja, meg még volt egy jó blog, de nem emlékszem a címére, de egész jó volt. na még azt is meghagynám.

    [Szerkesztve]

  • #51736960

    törölt tag

    az előbb voltam lenn a közértben, vettem egy üveg cola light-ot. szeretem a szénsavas dolgokat, mert hatalmasakat tudok böfögni tőlük. senki mást nem ismerek, aki olyan kurva nagyot bírna böfögni mint én.

    na mindegy, nem is ez a lényeg, hanem az hogy a közértben szemeztem egy nagyon jó nővel. szuper teste volt, és az arca is szép volt, bár volt a tekintetében valami hideg és hátborzongató. nagyjából ilyennek képzelem egy tömeggyilkos tekintetét. szeretem az ilyen nőket, egyszer volt dolgom egy hasonlóval. sosem tudtam hogy hányadán állok vele, tök kiszámíthatatlan volt, és rohadtul konok volt. de úgy kefélt, hogy azzal minden hülyeségét egy pillanat alatt el tudta feledtetni. aztán persze 2 hónap múlva úgy rúgott ki hogy a lábam sem érte a földet, de kurvára megérte, a mai napig mosolyt csal az arcomra ha eszembe jut. pedig nem mosolygok könnyen, mert ugyanolyan kemény vagyok mint walker, a texasi kopó.

  • #51736960

    törölt tag

    ismét beleolvastam pár blogba, és rájöttem hogy ha valaki azt írja a ''vagyok'' helyett hogy ''vok'', az egyből kicsapja nálam a biztosítékot. Mi a büdös francért nem lehet magyarul írni, a világon ez az egyik legszebb nyelv...
    Ezeket a ''vok''-buzikat a kocsi után kötném, és 130-al végighúznám őket a budai alsó rakparton. Utána pedig a kezükbe adnék papírt és ceruzát, és így szólnék:

    - írd le hogy ''vagyok''!
    - vo... (reccs, eltörtem egy ujját)
    - próbáld újra
    - vo... (reccs, még egy ujj ment a levesbe)
    - na még egyszer!
    - vagyok...
    - na ez az barátom, ugye nem is volt olyan nehéz!

  • #51736960

    törölt tag

    na, indulok a csajomhoz :) egy héten egyszer-kétszer találkozunk, plusz a hétvégéket is együtt töltjük. Nagyon bírom, jó kis csaj, és képes arra hogy megerőltetés nélkül tolerálja az összes hülyeségemet. Bingó!

    Ma este lesz újra mérlegelés, remélem sikerült valamennyit fogynom. Bár nem olyan rossz egy kicsit túlsúlyosan, a felsőtestem így tekintélyt parancsolóbb. A múltkor úgy löktem arréb valakit a tömegben, hogy meg sem mozdultam, csak a mellizmomat feszítettem be.

  • #51736960

    törölt tag

    súly update: 84,2 (-1,4) három nap alatt

    ez egész jó, a cél a 75 kg. ha esetleg valakit érdekel, a diéta a következő:

    - tilos bármiféle pékáru, kenyér
    - tilos az édesség
    - tilos a majonéz, ketchup, salátaöntet
    - sok csirke
    - sok zöldség
    - sok narancs
    - sok tea

    nem is annyira ehetetlen ez a koszt, egész jókat lehet így is lakmározni. a testmozgást nem kell túlzásba vinni, de céltudatosan kell élni. például ha villamossal megy valahová az ember, szálljon le 1-2 megállóval előbb és gyalogoljon. ennyi.
    következő mérlegelés szombaton.

  • #51736960

    törölt tag

    aki ismerős óbudán, annak érdekes lehet a következő hír:
    ma reggel dugó rekord volt az alsó rakparton, a sor a margit hídtól a hajógyári szigeti bejáróig állt. sosem láttam még ekkora dugót errefelé.

    budapest egyre csak hízik, a vidékiek számolatlanül özönlenek a jobb élet reményében a városba. azzal még önmagában nincs gondom ha valaki vidéki (a barátnőm is debreceni), viszont azzal már van, ha valaki úgy jön ebbe a városba, hogy a kultúrát otthon felejti, már ha egyáltalán volt neki.

    én imádom ezt a várost, itt születtem. azóta nagyon sokfelé megfordultam a világban, és még mindig az a véleményem, hogy budapest az egyik legszebb város a földön.
    ennek fényében talán érthető, hogy kinyílik a bicska a zsebemben, amikor valaki (többnyire a tájszólása alapján gyaníthatóan nem pesti) részegen ordibál a villamoson, vagy kötözködik egy szórakozóhelyen: ''na miva gegi beszóttá?''
    ilyenkor gondolkozom el, hogy vajon a kedves vidékiek mit szólnának, ha szeretett falujukon keresztülhajtva szétszórnám az üres mcdonalds-os zacskókat, vagy odahánynék valamelyik ház elé. a vidékieknek ez a város csak pénzkereseti forrás, amit tele lehet szarni, utána pedig hazamennek, mintha mi sem történt volna.

    ha esetleg ezek után valaki úgy dönt hogy szeretne jobb emberré válni és szeretne jobban beilleszkedni a nagyvárosi létbe, annak álljon itt egypár jótanács:

    - ne ordibálj tömegközlekedési eszközön
    - ne bámulj meg feltűnően egy nőt
    - ne ordíts a kibaszott telefonodba (attól még te nem fogod jobban hallani a másikat)
    - ne használj csengőhangnak aktuális (sőt semmilyen) zenét
    - ne viselj csótányroppantó cipőt
    - ne rúgj be nyilvános helyen, de ha már megtetted, ne hidd azt hogy menő vagy
    - ne szemetelj
    - ne próbálj meg kemény lenni
    - mosakodj minden nap
    - legalább kétszer moss fogat 1 nap
    - ne zabálj fokhagymát ha utána nyilvános helyre mész
    - ne zörgesd a kibaszott pattogatott kukoricás zacskót a moziban
    - ne legyen minden második szavad az hogy ''bazdmeg'' vagy ''geci''


    [Szerkesztve]

  • #51736960

    törölt tag

    ismét jót röhögtem a ph politika topikon. elképzeltem az oda rendszeresen írókat, ahogy ülnek a gép előtt és a fejükön a lovaknál már jól ismert szemellenzőt viselik. sajnos vizuális típus vagyok és TÉNYLEG elképzeltem, szinte láttam ahogy ott ülnek az idióta szemellenzőikben :) Közben pedig abrakot rágnak, és morognak magukban:

    - grrr, hülye komcsi
    - rohadt fideszes
    - köcsög mszp-s kitaposom a beled

    ...és hasonlók. Ezek az emberek képtelenek felismerni, hogy mindannyian manipuláció áldozatai. Az egyes pártok, a média és a velük szorosan összefonódott felsőbb (kormányokon felül álló) vezetés kénye-kedve szerint alakítja a közvéleményt, és mindenki, aki bedől ennek az csak egy megvakított rabszolga.

  • #51736960

    törölt tag

    na, akit nem érdekel a forma1, az átlépheti ezt a hsz-t.

    pont az előbb olvasom, hogy raikkonen megjavította alonso pályacsúcsát. ezt nagyon jó, én ugyanis raikkönen drukker vagyok. anno még hakkinennek drukkoltam, de amikor visszavonult akkor a hozzá leginkább hasonlító versenyzőnek kezdtem szurkolni.
    sajnos a barátnőm alonso párti, így állandóak köztünk a nézeteltérések, ha az f1 kerül szóba. amúgy alonsóval nekem mindössze annyi bajom van, hogy megnyerte a vb-t, és ezt a címet raikkönen sokkal jobban megérdemelte volna.

    update: pont most hívtak egy cégtől, hogy nem én kaptam meg az állást. ez fantasztikus hír, ugyanis dilettáns banda volt, zéró hozzáértéssel. mindenkinek jobb így hogy nem dolgozunk együtt, hiszen így nem fogja őket frusztrálni hogy mennyivel jobb vagyok náluk, én pedig nem fogom magam felhúzni azon hogy mekkora balfaszok. Bingó!

  • #51736960

    törölt tag

    szörnyű tragédia: elromlott az adsl modemem. a szolgáltató jövő hét kedd környékén fog újat küldeni, tehát addig nincs ph sem.
    aki esetleg olvassa a blogomat, és tetszik neki, azt megnyugtatom: jövő héten újult erővel térek vissza, és pihentebb leszek mint valaha :)

  • #51736960

    törölt tag

    szerencsére már ma megérkezett az új modem, szóval ezúton küldök csókot annak az externetes hölgynek, aki ilyen hamar feladta a csomagot.
    (ha olvasod ezt a blogot és magadra ismersz, és nem vagy csúnya, írj bátran egy mailt, meghálálok mindent) :)

  • #51736960

    törölt tag

    tehát egy pár napig nem volt internetem. gondolom ez nem sok embert érdekel a világon rajtam kívül, és ez rendben is van így. de nézzünk egy kicsit a színfalak mögé, és vizsgáljuk meg alaposabban mi is történt tulajdonképpen:

    - zero hour: a pillanat, amikor a modem kifingott. némileg meglepődtem, és egy kis dühöt is éreztem, de semmi különös. felhívtam az ügyfélszolgálatot, ahol megnyugtattak, hamarosan küldenek egy másikat. ám legyen.

    - fél óra elteltével: kicsit furcsán érzem magam, jön a késztetés hogy megnézzem a leveleimet. leküzdöm.

    - 1 óra múlva: szeretnék blogolni, de net híján nem megy. egyre feszültebb vagyok. szívesen olvasnék egy kis index.hu-t, hátha van újabb fikázós cikk. de most az index is elérhetetlen távolságban van számomra.

    - 2 óra múlva: csajom hív, hogy mi a neve az ausztrál őslakosoknak? mondom, mindjárt megnézem, aztán rájövök: nincs net, így google sincs. egy kicsit felidegesít a helyzet.

    - 3 óra múlva: egyszerűen nem tudok mit csinálni, csak járkálok fel-alá. a gépem roskadozik a legújabb játékoktól (biztonsági másolat mind) de nincs kedvem játszani sem.

    - 4 óra múlva: észreveszek egy könyvet a polcon, amit kábé egy éve hagytam félbe. kézbe veszem, majd rövidesen belefeledkezem az olvasásba. a számítógép eszembe sem jut.

    - 24 óra múlva: megértem, hogy a világ nagy, és rengeteg felfedeznivaló van benne. segítek anyunak virágot locsolni.

    - 48 óra múlva: zenét hallgatok, és egy képzeletbeli partnerrel táncolok a szobám közepén. internet sehol, de nem is számít már. you are disconnected

    - nemrég meghozta a postás a modemet. újra van net, de most már sokkal óvatosabb leszek. ti is legyetek azok.

  • #51736960

    törölt tag

    egyre keményebben az agyamnak feszül a választási kampányhisztéria. tévét nem nézek (kivéve walkert, a texasi kopót), rádiót nem hallgatok, a böngészőmben pedig a flash le van tiltva, hogy minél kevesebb reklám jusson el hozzám. továbbá az összes szerver, ami ''ad''-el kezdődik, szintúgy le van tiltva.
    sajnos ez sem elég, mivel az utcán nem tudok csukott szemmel járni. bombázzák az agyam, léptem nyomon közlik velem: szarul élek, béna vagyok. szomorú emberek néznek rám a plakátokról.
    ezidáig azt hittem immunis vagyok, mivel magasról szarok a politikára. egy időben ugyan fontolgattam hogy szavazok, de nem tudtam eldöneti ki a jó fiú. valószínűleg nincs is olyan. így tehát megpróbálok csak röhögni az egészen, de már az sem megy.

    valamelyik reggel kinyitottam az ablakot, és egy óriásplakát nézett velem szembe. ez nem vicc, előző este még nem volt ott, az éjszaka folyamán telepítették, zöldterületre, engedély nélkül ofkorz. a plakáton a fidesz depressziókampány részét képező ''ezt jól megcsinálták'' feliratú mű látható, fekete alapon, plusz egy szomorkodó néni. a plakátot a zöldterület kellős közepébe baszták bele, hatalmas acéllábakon áll a monstrum.
    hihetetlen hogy a fidesz mennyire görcsösen akarja a hatalmat, nem riad vissza semmitől. az mszp legalább stílusosan lop, nagyban játszik, úgy hogy fel sem tűnik hány milliárdot nyúlnak le. na mindegy, nem érdemes foglalkozni ezzel, ugyanis mindkét nagy párt csak báb, melyet olyan kéz mozgat, amiről nekünk igen kevés fogalmunk van.

  • #51736960

    törölt tag

    csak hogy ne szomorúan bújjunk ágyba, íme egy gyöngyszem az egyik kedves (hölgy) fórumtársam blogjából:

    ''Gyors szopi után azonban egy huncutkodós fél óra következett''

    nem rossz, egyáltalán nem rossz. én is így szeretem.

  • #51736960

    törölt tag

    jó reggelt blogom! az éjszaka eseménytelenül telt, bár azt hiszem volt egy rémálmom. nem emlékszem tisztán, egy irodaépületben menekültem valami elől. állítólag az álom tulajdonképpen ugyanúgy élet, csak ilyenkor megváltoznak bizonyos rezgések (frekvenciák), és ezáltal másik világba kerül az ember. egyes vélekedések szerint a szférák, melyekbe a halál után kerülünk, térben ugyanitt vannak, csak a rezgésben különbözik a mostani világunktól. olyan ez kábé, mint mikor különböző rádióadások vannak ugyanabban a légtérben, de egyszerre mégis csak egyet tudunk fogni.

    felkelés után kiadósat vizeltem. ha elég sokáig csorgatok, elkezdenek viszketni a fogaim. furcsa összefüggés, már-már x-aktába illő.
    ezután benéztem a hűtőbe, kaja után kutatva. húgom készített valami májpástétomot, ami pont úgy néz ki mint az emberi agy. túl bizarr ahhoz, hogy megkóstoljam, így inkább savanyított fokhagymát reggeliztem. egész jó íze van, és mivel lében ázik, nem lesz tőle büdös (annyira) az ember szája.

  • #51736960

    törölt tag

    súly update: 83,5. Ez elég jó, a fogyokúra kezdete óta több mint 2 kilót sikerült leadni. A legnagyobb gond az, hogy ilyen hidegben nem lehet bringázni, így eléggé döcög a diétám. Amint bringára pattanok remélem felgyorsul a folyamat.

    amúgy a rengeteg kövér embert nézegetve azon gondolkoztam, hogy hol lehet az a határ amikor az ember feladja, ''szarik rá'', és már nem figyel a súlyra, csak zabál. mindenkinél máshol lehet ez a pont, remélem én sosem fogok odáig elérni.
    a másik érdekes dolog, hogy mindenkinek másképp áll a kövérség. van olyan ismerősöm, akinél fel sem tűnik, olyan természetesen viseli a dolgot. mások pedig szánalmasan néznek ki, nehezen mozognak, izzadnak, satöbbi.

    arra lennék kíváncsi, hogy például egy autóbalesetben előnyt jelent-e az, ha valaki kövér. ilyenkor a zsír természetes airbag-ként (fatbag?) funkcionálhat, megvédve a belső szerveket a károsodástól. akkor is jól jöhet a háj, ha kiskaliberű fegyverrel tüzelnek az emberre, mert a lövedék így erejét veszti mire fontosabb szervhez ér.

    [Szerkesztve]

  • #51736960

    törölt tag

    érdekes megfigyelést tettem ma reggel a ph-t olvasgatva. ismét van egy új, n+1-edik ''átvertek, help'' topik, ahol is a topiknyitó azt az újoncot keresi, aki telibeszívatta valamilyen rossz hardverrel.
    a forgatókönyv a szokásos, unalomig ismert ph történet: ismeretlentől vásárolt, no adásvételi, no rögzített adatok. csak a gyermeki bizalom, ami mostanra semmivé foszlott.

    most nyilván sokak felhördülnek: ''hát persze, hiszen ez magyarország'', vagy ''lehúzós magyarok, lopnak ahol tudnak'' ésatöbbi...
    de a másik oldalról nézve, könyörgöm, hogyan lehet valaki annyira naív lame fasz, hogy kipróbálás nélkül megvesz bármit is? amíg ilyen értelmi fogyatékosokkal van tele a piac, addig át is fogják őket verni.

    igen, vigyázni kell magyarországon, mert sokan nem játszanak tisztán. de ha nyitott szemmel és kellő paranoiával járunk a világban akkor nem érhet minket baj. aki pedig nem elég óvatos, annak elszedik mindenét, és az utcán végzi. ez a természetes kiválasztódás, a sokat emlegetett evolúció. az erős megmarad. a gyenge elhullik.

  • #51736960

    törölt tag

    Nem is tudom miért, de úgy döntöttem hogy teszek egy újabb bejegyzést a blogomba. Nem történt semmi különös, a napok csak telnek egymás után. És hogy miért is hagytam ki több hónapot a blogírásban? Álljon itt egy idézet blogom első hozzászólásából:

    Nem tudom meddig fog tartani a bloggal kapcsolatos lelkesedésem, jó esély van rá hogy nem sokáig. Az a típus vagyok, aki szereti félbehagyni, majd magasról leszarni a dolgokat. Nem vagyok kitartó, könnyen feladom a legkisebb nehézség láttán is. Iszonyatosan lusta ember vagyok.

    Hmmm....

Aktív témák