Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz terapeuta007 #64032 üzenetére

    Szerintem kevés lesz, de kéne tudni hogy egy 2Ah szünetmentes akksit, vagy egy 156Ah kamionakksit akasztanál rá? Mennyire kisütött állapotba?
    Szulfátoldás nem így játszik hanem pillanatnyi nagyfeszültségű, ezért nagyáramú impulzussal.
    Nálad ez a 0,5-1V szinuszsapka minden lesz csak nem nagyáramú impulzus.
    Ha meg lehervadt, kissé mélykisütött nagykapacitású akkura akasztod akkor valószínűleg le is ég a transzformátor, ránézésre tudhat 5-600mA-t tartósan.

    A TPA3118-ra reagálva, neked el kéne menni egy tesztlaborba dolgozni, a nyúzópróba soron. :)
    Ha jól emlékszem Te vágtál agyon nemrég egy túláram és hőmegfutás ellen véfett analóg végfok ic-t is. Most ezt is, pedig ezt se könnyű.
    Tuti ic kuka, ezenkívül még talán telítődésig lett hajtva a 2 vasmagos tekercs, más nemigen mehet tönkre benne.
    Én is watthuszár voltam 16 éves koromtól, zenekarokat hangosítottam meg diszkóztam és elhiheted hogy volt hajtva a cucc, de van egy érezhető határ.
    Ha Neked kevés a 60W, akkor ne hajtsd agyon 10X bemenőjellel, attól nem szól jobban hanem rendelj egy 100, 500, esetleg 1200W PA végfokot. Azokat tényleg neház agyonvágni, de az clippel tehát nem is lehet kihajtani az agyát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák