Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • And

    veterán

    válasz ReJim #410 üzenetére

    ''A 48V ígyis úgyis rajt van, csak bizonyos ohmos hurkok kapcsolódnak rá telefon típustól függően.... Nincs különösseb kedvem lemérni, de másért csökkent le neked, val nem azért mert felemelted a kagylót....''
    Nekem még tegnap volt kedvem kimérni, az értékek közel stimmeltek. A fentebb már linkelt epanorama.net egy másik oldaláról (Bővebben: link):
    When telephone is put off-hook the voltage beween wires going to telephone drops down to the 3 to 9 volt range and typically a current of 20-60 mA will flow through the telephone.

  • hezso

    aktív tag

    válasz ReJim #410 üzenetére

    Izé... azért én(egyelőre) remélem hogy sikerül. Mint előbb írtam, ha tényleg problémák lehetnek belőle, akkor egy normális telefonkészülék elektronikája lesz benne, és akkor abból nem lehet gond.

    ''- Jobban teszed, ha veszel egy _gyári_ digitális (mozgó alkatrész nélküli) kb. 20 perces üzenetrögzítőt 4-5 ezer forintért, ami mutatja, számlálja az üzeneteid!!! Ami legális és jobb is számodra....''

    Az enyém is számlálóval fogja kijelezni hány uzenet van( :D )ha minden jól megy, és nem azért csinálom, mert így olcsóbb lenne(fenét, drágább is lesz, de nem ez a lényeg), hanem mert kihívás. A másig dolog hogy szükségem sem lenne rá, mert a szolgáltatóm(Slovak Telecom) ingyen ad telefonuzenetrogzítőt, ami úgy műkodik hogyha bekapcsolom, megadom hogy hány csorgés után menjen, és az ő kozpontukban tárolódik el(akárcsak a mobiloknál). Szal nem az a lényeg, hanem az hogy sikeruljon.

    Segítséget neked is koszi.

Új hozzászólás Aktív témák