Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sapike72

    csendes tag

    Jó reggelt.

    Olvasgatva fenti beírásokat nagyon jó, hogy van ez az az oldal. Kösz nektek!!

    Sok utánjárás végén én is vettem egy 43A750 - as tv-t igaz még október elején amikor is valami nagyon olcsón 89K- ért tudtam venni a MM-ban .kb 3 napig volt ilyen olcsó.Ennyi pénzért már kb. kompromisszumokat sem kerestem.

    Véleményem eddig, hogy szuper kis TV pláne az árához képest.
    A hang alá, mivel felszabadult a keretből egy kevés, ezért egy JBL soundbart beújítottam.
    Sima 2.0 all in one típust.Nem voltak nagy igényeim.Hát kb klasszisokkal jobb lett a hangja.(HDMI ARC).

    Mivel volt itthon egy Apple TV 4K, ezért egy jobb minőségű 4K-HDMI-vel össze kötve "zsinóros" nettel gyönyörűen jön a Netflix és a Youtube.Kép minőség és szakadozás menetesen.
    Szvsz elmondhatom, hogy a gyári alkalmazások közéleben sincsenek minőségre a "külső" megoldásokhoz.
    Igaz szoftveresen hülye vagyok, ezért a beállításokat így is néha össze vissza állítgatom, mivel az sem mindegy hogy ép TV-n vagyok (ez mondjuk elég kevés) vagy Apple tv-n .

    Minden esettre egy percig sem bánom, hogy megvettem.Fenn olvastam pár beállítást, azokat még kipróbálom illetve ha van más azt is szívesen meg hallgatom elolvasom.
    Köszönöm!
    Szép napot!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák