Új hozzászólás Aktív témák

  • Cartmenn

    tag

    válasz mc.g #7298 üzenetére

    És miért pont ebben a panelben gondolkodsz? Így látatlanban a E7 már kiesne,nincs háttérvilágítás zóna szabályozása,kicsi a fényerő---ezt nem is értem miért említetted, ha érdekel a képminőség :) Nemrég mikor cseréltem a 3éves LG sima direkt ledes IPS paneles tévém, pont benne volt az u8kq vagy a u8hq már nem tudom melyik ---de én meg pont a rosszabb kontraszt,így a gyengébb feketéje (persze ez mind látatlanban, nem volt itt senkinek) miatt nem mertem bevállalni :) ---- és a betekintési szög meg nem érdekelt,mert én szemből nézek tévét :) így TCL c805 lett va panellel. Ha a hisense is va lett volna most az lenne :) Amúgy van egy 55ös u8qf-em én nagyon jónak tartom, jó a zóna szabályozása,pedig ebben még nincs is annyi mint a z u8kq-ban ----2.0 a hangja (JBL) de nagyon jól szól alsó szekrényen---- hisense vidaa rendszerén még nincs pld HBO de nekem épp nem kell --disney,netflix,primevideo,appletv+ van --- eleinte volt a médialejátszójának kifagyás 4K videóknál,de szoftver frissítés után és hogy a külső HDDm dupla tápot kap a két usb-ből (mert sajnos ez még csak 500mA) . De ez még ugye 2020as típus,azóta csak volt fejlődés :) Lefagyás eleinte volt ,már nem nagyon emlékszem hogy ki kellett húzni a konektorból :) Tartósság az jó kérdés, oda több idő kell (végül is nálam 4 éves még megy) ---kinézetre jobban "tévének néz ki" a hisense mint pld a tcl nálam .

Új hozzászólás Aktív témák