Új hozzászólás Aktív témák

  • ricsi0307

    senior tag

    Sziasztok. Pár napja vettem egy 55U7QF tv-t az Xbox mellé. Ám a boldogság nem felhőtlen mert a Dolby Visiont nem bírom működésre bírni. Szóval van egy ilyen jelenség. 10-ből kilencszer előjön de van az az egy amikor meg működik. Nem tudom reprodukálni a dolgot vagy jó vagy nem és ezért kezd szétvetni az ideg. Szóval van a tv van egy soundbar ( TCL TS9030 ) meg van az Xbox. Az Xbox rá van dugva a soundbar egyik sima HDMI portjára. A soundbar másik HDMI portja ARC-os így azzal meg a tv van összedugva a tv oldalon szintén ARC-os HDMI csatiba. Az Xboxot nem tudom közvetlen a tv-be dugni mert akkor megjelenik egy fél másodperces késés a hangban ami borzasztóan idegesítő. Próbáltam már minden létező módon lejjebb vinni de csak így lehetett megoldani hogy direkt a soundbarba van kötve. Nem tudom kiszűrni hol a hiba, a kábeleket cserélgettem az Xboxot közvetlen a tv-be dugva szintén ez a felállás. Viszont a tv saját appja meg gyönyörűen megy hiba nélkül. Szóval van bárkinek bármi tippje hogy mi a bűbánatért nem megy egy elvileg “szabványos” funkció? Minden Dolby Vision/Atmos de mégis szo**om kell vele :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák