Új hozzászólás Aktív témák

  • kezo0

    addikt

    No akkor most azt mondja meg valaki, hogy miként érhetem el, hogy a lejátszó egy 720p felbontású anyagot 720p-ben is játsszon le?
    Mert szerintem én most már minden lehetséges menübeállítási kombinációt végigjátszottam (az erősítő nálam is "through" beállításon van, ilyenkor ugye változtatás nélkül azt küldi tovább a tévének, mint ami a bemeneten érkezik), de az ilyen felbontású videókat nekem mindenképpen 1080p@24Hz-re felkonvertálva játssza le a Q10 Pro. Mondjuk ez a gyakorlatban nem okoz túl nagy gondot, hiszen teljesen rendben van az így kapott kép is, de azért csak piszkál, hogy nem tudom natív felbontással lejátszani azt a formátumot, amiben a legtöbb sorozat elérhető.
    Ja, és lejátszás közben manuálisan sem lehet formátumot váltani, mert a távirányító "TV MODE" gombjára egyáltalán nem reagál.
    Ha a Q10 Pro menüjében engedélyezem a "HDMI auto adaptation"-t, akkor csak annyi történik, hogy a korábban általam beállított 1080p@60Hz-es üzemmódból rögtön átvált a tévé 1080p@50Hz-re (miért...?), de amint elindítom egy 720p-s videó lejátszását, az akkor is 1080p@24Hz-ben indul el. Pfff.

    [ Szerkesztve ]

    Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

Új hozzászólás Aktív témák