Keresés

Aktív témák

  • sziszegő

    senior tag

    Sziasztok!

    Az lenne a problémám ami gondolom nem hihetetlen hogy rettenetes trópusi éghajlat van a kis drágám házában:))
    A cpu hűtője Tt Volcano 9 direktre kötve tehát csutkán forog + 2 db 8 cm hűtőventi hátul egymás alatt mind a kettő kifele fúj + Dual fan chieftec táp.
    Alapból csak netezek és ezek az adatok amik valszeg közel állnak az igazsághoz mert tényleg meleg van a kaszniba.
    CPU 47
    Motherboard 37
    HDD1 38
    HDD2 40
    VGA nem tudom megmérni de jó melegek azok is
    ezek az értékek normálisak és csak én parázok vagy tényleg magasak?
    Már mindent elkövettem kivágtam a FDD-t, henger kábeleim vannak nincs gané a házban minden rendezett a vinyók egymásfelett vannak kb 20 centire, az első 5.25 ös helyeken ami még szabad rács van kivettem a takarólemezeket is, a ház oldalán is vannak szellőző lukak,
    Ja és nem a cserépkályhán tartom a gépet hanem olxan 20-23 fok lehet a szobába mig nincs bekapcsolva a gép mert utánna melegebb van 1-2 fokkal:))
    A gép a lent olvasható konfig. Mit lehetne tenni hogy ne legyen olyan meleg? Házat nem igen akarok cserélni nincs rá keret a normálisabja 20 nál kezdődik annak ellenére ez valami no name darab de korrekt nagyon.
    Esetleg ha megforditanám a ventiket hátul hogy befele nyomlyák a levegőt akkor nem lenne jobb?
    Több venti hely nincs a házban

Aktív témák