Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz bta1 #94132 üzenetére

    A jó "szakkereskedő" személye is kérdéses. Eleve gyanakodva figyelem/hallgatom azt a "szakkereskedőt", aki minden más gyártót "ócsárol". Egyesek szerint a "Sonus Faber nem tud hangfalat építeni", vagy az "Accuphase egy sz@r Sony", vagy a "McIntosh durva, nyomulós", vagy a "Mark Levinson ócska" mióta Kínában készül és így tovább a végtelenségig. A "közismert" szakkereskedők úgy próbálnak meg boldogulni, hogy a mások portékáját "járatják" le... ez az én tapasztalatom. Tehát elmegy aember' egy "igazabb" helyre tanácsért és máris otthagyhatna 1-2 milliót és még szinte nem vett semmit. Ez tény szerintem. Én még olyan helyen nem jártam, ahol ne javasoltak volna százezres tápokat, vagy százezres kábeleket, vagy milliós elektronikát. Ha azt mondod, hogy nincs csak 300 ezred, mindjárt hátralépnek kettőt és kezdődik a szájhúzás..

    Mikor pár éve 200e környékén szerettem, volna dacot venni, nem volt egyetlen kereskedő sem, aki komolyan vett volna. De a kevésbé ismert, ellenben "közkedvelt" gyártók között is akad olyan, aki szerint szinte semmi nem jó, csak amit ő csinál... egyszóval, nem ennyire egyszerű a helyzet szerintem.

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák