Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szazbolha

    addikt

    válasz #92251648 #93048 üzenetére

    Akkor gondolom hifi csöves erősítő nem létezik.... mert olyat még nem halottam ami ne színezte volna át a világot. És valószínűleg a high end hangfalak sem egyformán szólnak, egy igényesebb audiophil vakteszten is felismeri a karakterüket, vagyis mindegyik színezi valamiképp a világot.
    Vagy a hangfalkábel, de még ahogy itt olvastam a tápkábel is hatással van a hangfelvételen rögzített anyag visszaadásának minőségére. Akkor az is színezi a világot.
    De lehet tévedek ezekben.
    Nem szeretnék neked "feszülni", elfogadom, hogy az a hifi amit írsz.

    Én mint slampos hifilumpenproletár megelégszem a hifi mezsgyéjén található ócska (nem ajánlott) eszközökkel is, amelyekről azt képzelem hogy kellemes zenehallgatási élményt nyújtanak kis-nagy kompromisszumok megkötésével.
    Ez a Dali Concept 8-is rágja a fantáziám... miért nem tud középen és magasan is szép részletező lenni? és miért kellett hátra tenni az egyik reflex nyilást?.... hogy a csudába helyezzem el a faltól kellő távolságban?.... ehh... csak a probléma van.

    Ráadásul az ismert utolsó bolti ára (3 éve) alacsonyabb mint a mostani használtpiaci. Erre se jó gondolni, de arra méginkább nem, hogy majd buffogni fog nekem, ha közel tolom a falhoz. Ezt nem tudom vissza küldeni, ha megveszem mint a netes rendelők/tesztelők.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák